Radio

Moderator: Dziki Mar

ODPOWIEDZ
Mazur
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 4 kwie 2008, o 16:08
VIN:
Lokalizacja: bb

Radio

Post autor: Mazur »

Witam, widziałem już w jakimś poście krótki opis jak wyciągnąć radio ale był on dość ogólnikowy, więc postanowiłem założyć nowy temat... Mam APS 30 i nie wiem jak je wyciągnąć, czy może ktoś szczegółowo opisać krok po kroku ? ;p z góry dzięki!
Awatar użytkownika
kSmuk
Użytkownik
Posty: 1968
Rejestracja: 16 maja 2008, o 20:43
VIN:
Lokalizacja: Garmisch-P.

Post autor: kSmuk »

Witam.

Demontaz jest troche skomplikowany. Wymienialem rok temu, wiec postaram sie opisac. Musisz zdjac te gorne nawiewy nad drewniana deska. Ja zdjalem ramke (podwazylem). Widoczne sa wtedy 2 sroby (TORX). Wykrecasz. Nawiew staje sie luzny. U gory sa zatrzaski. Ja nie moglem sie dostac, to podwazylem te kratke i wyciaglem nawiewy oba. U gory podwazasz i wyjmujesz calosc. Deske masz luzna. Od dolu nad popielniczka jest szczelina (ok. 4mm). Otwierasz popielniczke, wkladasz srobokret w te szczeline i podwazasz mocowanie (latwe nie jest, trzeba wyczuc). Deske masz na zewnatrz. Odpinasz 2 wiazki (gorna i dolna). Wyjmujesz deske. Wykrecasz 2 sroby przy radiu i wyjmujesz radio. Odpinasz kable. Montaz w odwrotnej kolejnosci.

Byc moze jest latwiejszy sposob na to, ja niestety go nie znalazlem. Opisalem tak jak ja zrobilem u siebie.

Serdecznie pozdrawiam i zycze milej wymiany.
Pozdrawiam.

Mercedes W203 C200 CDI, 2002 rok, przed Faceliftingiem
Mazur
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 4 kwie 2008, o 16:08
VIN:
Lokalizacja: bb

Post autor: Mazur »

Ok dzięki kolego :) już wyciągnąłem...
Jako ciekawostkę powiem, że znalazłem w moim radyjku 3Euro i paragon z niemieckiego lidla na 10 browarów:P
Awatar użytkownika
iceman
VIP
Posty: 193
Rejestracja: 28 kwie 2008, o 13:59
VIN:
Lokalizacja: Leszno

Post autor: iceman »

Nawiew można zdemontować łatwiej opis Link
C 200 Kompresor Sport-Cupe 2001 r. ( 215 KM ) sequentronic
Awatar użytkownika
kSmuk
Użytkownik
Posty: 1968
Rejestracja: 16 maja 2008, o 20:43
VIN:
Lokalizacja: Garmisch-P.

Post autor: kSmuk »

Ja tak probowalem z odchyleniem tej blokady, i mi sie nie udalo, a okombinowalem sie chyba pare godzin zanim wzialem sie za demontarz. Ja zrobilem potem, tak jak to opisalem i poszlo bez problemow.
Pozdrawiam.

Mercedes W203 C200 CDI, 2002 rok, przed Faceliftingiem
Awatar użytkownika
sabt
VIP
Posty: 382
Rejestracja: 3 lis 2007, o 16:44
VIN:
Lokalizacja: Suwałki

Post autor: sabt »

ten temat juz kilka razy byl poruszany
Były w203 2.2 CDI
ODPOWIEDZ

Wróć do „Audio, nawigacja i telefon”