wymiana radia w w203 w 2001 na radio z w203 po lifcie

Moderator: Dziki Mar

Awatar użytkownika
Maniu_85
Użytkownik
Posty: 187
Rejestracja: 17 maja 2012, o 12:40
VIN:
Lokalizacja: Turek

Post autor: Maniu_85 »

A może ktoś podać linka jaką kostke redukcje trzeba mieć do tego comanda zeby podłączyć pod w203??? trzeba starą rozbierać i montować nową???? a moze inaczej jaka kostka jest pod can w w203 bo do comanda wiem jaka idzie bo w w210 taka montowałem.
W210 grudzień98r- SPRZEDANY
W203 2.2 CDI 2005r. Sprzedany
w0wacik
Użytkownik
Posty: 674
Rejestracja: 26 paź 2009, o 15:19
VIN:
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: w0wacik »

A ja mam inne pytanie...

Czy da się pożenić nową navi poliftową z przedliftowym BOSE :?:
S203 C270 CDI Avantgarde '02

"Lepiej 5 minut później, niż 50 lat za wcześnie"


Pozdrawiam

w0wacik
Awatar użytkownika
piasektt
VIP
Posty: 647
Rejestracja: 14 sty 2009, o 17:58
VIN:
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: piasektt »

w0wacik pisze:A ja mam inne pytanie...

Czy da się pożenić nową navi poliftową z przedliftowym BOSE :?:

Nie spodziewaj się po BOSE cudów. Bo to tylko jednostka centralna, dużo ważniejsze są głośniki, przewody, wygłuszenie.
w0wacik
Użytkownik
Posty: 674
Rejestracja: 26 paź 2009, o 15:19
VIN:
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: w0wacik »

piasektt pisze:
w0wacik pisze:A ja mam inne pytanie...

Czy da się pożenić nową navi poliftową z przedliftowym BOSE :?:

Nie spodziewaj się po BOSE cudów. Bo to tylko jednostka centralna, dużo ważniejsze są głośniki, przewody, wygłuszenie.
Wiem, ale mi się ta jakość dźwięku podoba :ok: . Po lifcie harman/kardon idzie po jakimś światłowodzie, czy innym cudzie techniki, a BOSE nie wiem jak... Dlatego pytam, czy można to połączyć ze sobą :?:
S203 C270 CDI Avantgarde '02

"Lepiej 5 minut później, niż 50 lat za wcześnie"


Pozdrawiam

w0wacik
Awatar użytkownika
Kuti83
VIP
Posty: 93
Rejestracja: 5 gru 2011, o 21:58
VIN:
Lokalizacja: Chrzanów

Post autor: Kuti83 »

Witam

Chciałbym zmienić fabryczne Audio 10 przed liftem na radio Audio 20 CD/Mp3 2009 rok z :mb: CLC nr A 203 870 34 94 i mam pytania co do instalacji:

1. Czy muszę kupić inną wiązkę do podłączenia jeżeli tak to proszę o nr części?

2. Czy będzie działać obsługa z kierownicy i współpraca z zegarami.

3. Radio ma wbudowany bluetooth, czy po zmianie lusterka na to z mikrofonem będzie to działać ?

Jeżeli się uda to pewnie podłączenie pod SD też będzie konieczne.
Oczywiście zmieniam konsolę na tą po lifcie i z tym problemu nie będzie i do wymiany będzie zmieniarka.

Z góry dziękuję za pomoc.

pozdrawiam
Kamil
SportCoupe 200 Kompressor M111Evo 2002 ASB
mrbraindeath
expert
Posty: 2754
Rejestracja: 22 cze 2011, o 10:48
VIN:
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mrbraindeath »

Fiolki i kurczaki, kapelusze i transformersy.. nazywam sie Tomasz Nied*jeb aka Smart vel Smartlandia. Na co dzien sie zajmuje pierd*leniem.. to moja pasja, od zawsze. Jak bylem bardzo maly mnie mamusia upuscila na glowke i od tego dnia juz tak mam. Nie mielismy niestety wanny, wiec tatus mnie kapal w garnku pod przykrywka.. tylko nie wiem dlaczego wiecznie te wode gotowal. Jak juz doroslem, rodzice mna szorowali podloge, mowili ze moje wloski sa lepsze od kazdego mopa. Cala krew mi splywala do baniaka i tak juz chodzilem z czerwonym lbem. W szkole mnie bili - wszyscy - nawet nauczyciele i wozny. Po lekcjach siedzialem w klasie do poznego wieczora. Mamusia zawsze mowila ze mnie nie potrzebuja w domu i ze tak w ogole nie maja miejsca dla mnie, bardzo ich kocham. Jakims cudem skonczylem trzecia klase podstawowki.. bylo ciezko ale dalem rade. Tata byl ze mnie tak dumny ze mi kupil cysterne wazeliny i postawil na dworcu. Powiedzial ze musze pomagac w wyzywieniu rodziny, i do dzisiaj w ten sposob wspomagam rodzine. Po kilku latach poznalem Mirka - byl moim klientem. Zakochalismy sie, wzielismy slub pod mostem, byl to najpieknieszy dzien w moim zyciu. Mirek pragnal dzieci ale jakos nam nie wychodzilo, chyba jest nieplodny.. ale psst, nie mowcie mu tego. Lekarze nam sugerowali adopcje - pewnego dnia podczas pracy na dworcu w Katowicach podjechal pociag towarowy. Jeden z wagonow byl wypelniony stadem malp z syndromem downa. Nie moglismy odpusci - i sie udalo. Teraz to nasze dzieci, Mirek i ja jestesmy bardzo dumni - sa takie podobne do nas. Moi rodzice nas nie chca znac, ale to zrozumiale. Przeciez kazdy ptaszek kiedys opuszcza gniazdo. Teraz mam to forum i moge wam wszystkim pierd*lic od rana do wieczora o kombajnach, ogorkach, oknach i chmurkach. Pozdrowienia z nibylandii, buziaki.
Ostatnio zmieniony 10 cze 2014, o 23:11 przez mrbraindeath, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Kuti83
VIP
Posty: 93
Rejestracja: 5 gru 2011, o 21:58
VIN:
Lokalizacja: Chrzanów

Post autor: Kuti83 »

Dzięki za szybką odpowiedź, kolega Karol_w-wa sprzedaje to radio i wpadłem na taki szatański pomysł aby odmłodzić konsolę środkową i zyskać komunikację z telefonem.

- Czy VIN pomoże w doborze wiązki ? WDB2037451A353835

- ale bez wymiany zegarów nie będzie działać sterowanie z kierownicy i komunikacja z zegarami czy tylko sama komunikacja z zegarami ? Bez info na zegarach przeżyje ale sterowanie z kierownicy jest dla mnie ważne. Zegarów i deski nie chce zmieniać, aż tak poważnej modyfikacji nie planuję.

- radio jest bez zmieniarki, więc sprawa jasna.

Dzięki mrbraindeath za pomoc :hejka:
Ostatnio zmieniony 21 paź 2012, o 13:23 przez Kuti83, łącznie zmieniany 1 raz.
SportCoupe 200 Kompressor M111Evo 2002 ASB
mrbraindeath
expert
Posty: 2754
Rejestracja: 22 cze 2011, o 10:48
VIN:
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mrbraindeath »

Fiolki i kurczaki, kapelusze i transformersy.. nazywam sie Tomasz Nied*jeb aka Smart vel Smartlandia. Na co dzien sie zajmuje pierd*leniem.. to moja pasja, od zawsze. Jak bylem bardzo maly mnie mamusia upuscila na glowke i od tego dnia juz tak mam. Nie mielismy niestety wanny, wiec tatus mnie kapal w garnku pod przykrywka.. tylko nie wiem dlaczego wiecznie te wode gotowal. Jak juz doroslem, rodzice mna szorowali podloge, mowili ze moje wloski sa lepsze od kazdego mopa. Cala krew mi splywala do baniaka i tak juz chodzilem z czerwonym lbem. W szkole mnie bili - wszyscy - nawet nauczyciele i wozny. Po lekcjach siedzialem w klasie do poznego wieczora. Mamusia zawsze mowila ze mnie nie potrzebuja w domu i ze tak w ogole nie maja miejsca dla mnie, bardzo ich kocham. Jakims cudem skonczylem trzecia klase podstawowki.. bylo ciezko ale dalem rade. Tata byl ze mnie tak dumny ze mi kupil cysterne wazeliny i postawil na dworcu. Powiedzial ze musze pomagac w wyzywieniu rodziny, i do dzisiaj w ten sposob wspomagam rodzine. Po kilku latach poznalem Mirka - byl moim klientem. Zakochalismy sie, wzielismy slub pod mostem, byl to najpieknieszy dzien w moim zyciu. Mirek pragnal dzieci ale jakos nam nie wychodzilo, chyba jest nieplodny.. ale psst, nie mowcie mu tego. Lekarze nam sugerowali adopcje - pewnego dnia podczas pracy na dworcu w Katowicach podjechal pociag towarowy. Jeden z wagonow byl wypelniony stadem malp z syndromem downa. Nie moglismy odpusci - i sie udalo. Teraz to nasze dzieci, Mirek i ja jestesmy bardzo dumni - sa takie podobne do nas. Moi rodzice nas nie chca znac, ale to zrozumiale. Przeciez kazdy ptaszek kiedys opuszcza gniazdo. Teraz mam to forum i moge wam wszystkim pierd*lic od rana do wieczora o kombajnach, ogorkach, oknach i chmurkach. Pozdrowienia z nibylandii, buziaki.
Ostatnio zmieniony 10 cze 2014, o 23:11 przez mrbraindeath, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kuti83
VIP
Posty: 93
Rejestracja: 5 gru 2011, o 21:58
VIN:
Lokalizacja: Chrzanów

Post autor: Kuti83 »

Chciałbym oprócz radia mieć Bluetooth i jak jest taka opcja o wyjście aux i to mi wystarczy. To rozeznam przypadek Dawida i zobaczymy jak temat przeskoczyć. pozdro
SportCoupe 200 Kompressor M111Evo 2002 ASB
mrbraindeath
expert
Posty: 2754
Rejestracja: 22 cze 2011, o 10:48
VIN:
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mrbraindeath »

Fiolki i kurczaki, kapelusze i transformersy.. nazywam sie Tomasz Nied*jeb aka Smart vel Smartlandia. Na co dzien sie zajmuje pierd*leniem.. to moja pasja, od zawsze. Jak bylem bardzo maly mnie mamusia upuscila na glowke i od tego dnia juz tak mam. Nie mielismy niestety wanny, wiec tatus mnie kapal w garnku pod przykrywka.. tylko nie wiem dlaczego wiecznie te wode gotowal. Jak juz doroslem, rodzice mna szorowali podloge, mowili ze moje wloski sa lepsze od kazdego mopa. Cala krew mi splywala do baniaka i tak juz chodzilem z czerwonym lbem. W szkole mnie bili - wszyscy - nawet nauczyciele i wozny. Po lekcjach siedzialem w klasie do poznego wieczora. Mamusia zawsze mowila ze mnie nie potrzebuja w domu i ze tak w ogole nie maja miejsca dla mnie, bardzo ich kocham. Jakims cudem skonczylem trzecia klase podstawowki.. bylo ciezko ale dalem rade. Tata byl ze mnie tak dumny ze mi kupil cysterne wazeliny i postawil na dworcu. Powiedzial ze musze pomagac w wyzywieniu rodziny, i do dzisiaj w ten sposob wspomagam rodzine. Po kilku latach poznalem Mirka - byl moim klientem. Zakochalismy sie, wzielismy slub pod mostem, byl to najpieknieszy dzien w moim zyciu. Mirek pragnal dzieci ale jakos nam nie wychodzilo, chyba jest nieplodny.. ale psst, nie mowcie mu tego. Lekarze nam sugerowali adopcje - pewnego dnia podczas pracy na dworcu w Katowicach podjechal pociag towarowy. Jeden z wagonow byl wypelniony stadem malp z syndromem downa. Nie moglismy odpusci - i sie udalo. Teraz to nasze dzieci, Mirek i ja jestesmy bardzo dumni - sa takie podobne do nas. Moi rodzice nas nie chca znac, ale to zrozumiale. Przeciez kazdy ptaszek kiedys opuszcza gniazdo. Teraz mam to forum i moge wam wszystkim pierd*lic od rana do wieczora o kombajnach, ogorkach, oknach i chmurkach. Pozdrowienia z nibylandii, buziaki.
Ostatnio zmieniony 10 cze 2014, o 23:09 przez mrbraindeath, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kuti83
VIP
Posty: 93
Rejestracja: 5 gru 2011, o 21:58
VIN:
Lokalizacja: Chrzanów

Post autor: Kuti83 »

Poszperałem trochę i znalazłem adaptery do sterowania kierownicą, tylko czy zagrają z tym radiem:

http://www.tme.eu/pl/katalog/?art=CTSMC ... 2C22277%3B

Kolego MrBraindeath jeżeli znajdziesz chwilkę czasu to podeślij proszę nr wiązki, z góry wielkie dzięki :hejka:

[ Dodano: 2013-03-07, 19:05 ]
Witam

Dziś zabrałem się za zmianę radia i konsoli na po lifta i wszystko ogarnąłem poza panelem awaryjnych, jedna płaska wtyczka (z szerokim płaskim pinem) pasuje, ale drugą jest inna. W mojej instalacji jest kwadratowa wtyczka z 6 pinami a w panelu są płaskie gdzie jest po 6 pinów ale w rzędzie i jest ich takich wtyczek 3 lub 2. Ma może ktoś schemat jak przepiąć/przerobić wtyczkę. Poza standardowymi przyciskami ESB, awaryjne, centaralny zamek, mam jeszcze grzane fotele.

z góry dziękuję za pomoc
pozdrawiam
Kamil :hejka:
SportCoupe 200 Kompressor M111Evo 2002 ASB
Fang
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 2 gru 2014, o 22:34
VIN:
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Fang »

czy ktoś byłby zainteresowany wspólnym zakupem adaptera? link


Ilość: [szt] 1+ 3+ 5+
223.00 192.00 170.00
Mercedes C200 W203 SportCoupe 2003
Awatar użytkownika
jarod32
Użytkownik
Posty: 4437
Rejestracja: 22 paź 2013, o 13:26
VIN: Honda_PILOT
Lokalizacja: DLW
Kontakt:

Post autor: jarod32 »

Tylko , że na stanie jedną sztukę mają :D
270 CDI asb 2002r Avantgarde już historia ...
Mitsubishi Pajero 2,5TD 1988 :D też historia
HONDA Accord 2.4 Tourer aktualnie jako drugie
HONDA Pilot 3.5 made in Canada ;)
Z moim zdaniem i opiniami nie trzeba się zgadzać.. zawsze chętnie poznam inne ;)
radzisz22
Użytkownik
Posty: 302
Rejestracja: 20 mar 2012, o 02:30
VIN: WDB2030351A293663
Lokalizacja: wawa

Post autor: radzisz22 »

jak podlaczyc te gorne przyciski bo sa inne kostki ma ktos schemat?
mercedes 2003 sedan 2.0
greenwitch
VIP
Posty: 1175
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 10:32
VIN:
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: greenwitch »

Adam
Mercedes W203 2002 sedan Elegance
VIN WDB2030061A360421
ODPOWIEDZ

Wróć do „Audio, nawigacja i telefon”