serwis klimy

Moderator: Dziki Mar

ODPOWIEDZ
tomekw203t
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 28 lip 2008, o 11:45
VIN:
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

serwis klimy

Post autor: tomekw203t »

Padła mi klima tzn gdzieś sie rozszczelniła bo gaz był po nabiciu tydzień. Auto nie było uderzone ani nigdzie nie zaczepiłem a mimo to jest problem. Poszukuje kogoś kto mi fachowo to naprawi w rozsądnych pieniądzach. Proszę o podpowiedzi. Interesuje mnie rejon mińska maz/siedlec/ewentualnie warszawa. Pozdr
_tata_
VIP
Posty: 978
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 20:06
VIN:
Lokalizacja: ???????????/

Post autor: _tata_ »

Nie stety przewody aluminiowe klimy korodują. W poprzednim aucie zrobiła się dziura wielkości łebka od zapałki :mysli: . Sama wymiana przewodu to koszt nie wielki ale przewód (tylko oryginał) 800,- + nabicie klimy czynnikiem. Może puścił oring ,których w instalacji jest bez liku. Dziwię się ,że przed nabiciem nie spryskali układu spec preparatem do oglądania ewentualnych wycieków w świetle ultrafioletowym? W serwisie mb cena będzie kosmiczna więc szukaj u rzemieślników. Nikogo konkretnego nie znam ,ale ja nabijałem w klimę w serwisie Nissana na Jagielońskiej w W-wie, za 120,- (po znajomości ) z przeglądem układu.
tomekw203t
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 28 lip 2008, o 11:45
VIN:
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Post autor: tomekw203t »

właśnie nie sprawdzili mówili ze maszyna sprawdza i jest szczelny. dobry bajer-ale wiem to dopiero teraz. Niestety ale na chłodnicy jest jedna plamka (jakby ślad po oleju) i podejrzewam, ze to jest przyczyną moich problemów z układem. Cóż będę jakoś starał sie to ogarnąć. Dam znak o kosztach i usterce.
ODPOWIEDZ

Wróć do „MAZOWIECKIE”