Jak skasować błędy na komputerze???

Moderator: Dziki Mar

TomaszK
VIP
Posty: 113
Rejestracja: 3 gru 2007, o 16:41
VIN:
Lokalizacja: Mazowsze

Jak skasować błędy na komputerze???

Post autor: TomaszK »

Mam pytanie, tak jak w temacie interesuje mnie jak skasować na kompie takie komunikaty jak bład po wymnianie lewej lampy tj cos z żarówkami, komunikat o zużyciu klocków :?: Oczywiscie wymnieniłem żarówki klocki też.Co o tym :mysli: bo sam nie wiem o co chodzi jetem :bezradny: i :zmeczony:
C 1.8 Kompressor 1??PS 2003r EX
C220 w204 pakiet AMG
Lincoln Premiere 1956r, 300KM. Czarne cacko np: Do Ślubu wersja Full el. szyby, el. kanapy.
Citroen 4C 1929r Piękna unikatowa kareta.
Austin Mini 1983.
Awatar użytkownika
Artur_art
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:37
VIN:
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Post autor: Artur_art »

U mnie błąd żarówki kasuje się sam-oczywiście po wymianie na nową-sprawną.
W sprawie klocków nie wiem jak jest ale wydaje mi się że podobnie powinno być?

P.S.
Rozumiem że wymieniłeś żarówkę a błąd nadal wyświetla komunikat?

A może nie tą żarówke wymianiłeś lub masz spalone więcej niż jedną?
TomaszK
VIP
Posty: 113
Rejestracja: 3 gru 2007, o 16:41
VIN:
Lokalizacja: Mazowsze

Post autor: TomaszK »

Żarówki są nowe świeca ok ale jest jakis błąd na lewej lampie:(
C 1.8 Kompressor 1??PS 2003r EX
C220 w204 pakiet AMG
Lincoln Premiere 1956r, 300KM. Czarne cacko np: Do Ślubu wersja Full el. szyby, el. kanapy.
Citroen 4C 1929r Piękna unikatowa kareta.
Austin Mini 1983.
Awatar użytkownika
Artur_art
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:37
VIN:
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Post autor: Artur_art »

Hmmmmmmm......
Jak możesz to zacytuj treść błedu
Wtedy łatwiej bedzie nam Ci pomóc
mercedess_ml
VIP
Posty: 430
Rejestracja: 19 lis 2007, o 11:04
VIN:
Lokalizacja: RZEPIN
Kontakt:

Post autor: mercedess_ml »

Błędy, które wskazuje komputer powinny wykasować się automatycznie po wymianie na nową niewadliwą część - również w przypadku klocków hamulcowych. Czujnik klocków znajduje się jedynie z prawej strony przedniego koła. U mnie po wymianie błędy kasują sie automatycznie. Jesli chodzi o zarówkę, być może coś Ci nie styka?|
Awatar użytkownika
Adi
VIP
Posty: 46
Rejestracja: 27 paź 2007, o 19:53
VIN:
Lokalizacja: Lünen

Post autor: Adi »

Witam was co do tych klocków hamulcowych to wymienialem i umnie mam dwa czujniki po lewej i po prawej stronie.Moze jak ktos chce sobie zaostrzedzic i wmontowal stare czujniki to blad bedzie caly czas bo napewno niewymieniales klockow zanim ci mesiu o tym nieprzypomnial ?Bledy kasuja sie automatyczniw po wylaczwniu zaplonu i ponownym wlaczeniu powinno zniknac .Moze byc ze masz gdzies zly styk w kablach i juz to powoduje pojawienie sie bledu.
Ps.nic ci niepozostaje innego tylko kola na bok i sprawdzic czujniki a moze gdzies drucik masy dotyka i juz problem jest gotowy.Powodzenia :ok:
Mesiu C200cdi 2001r
mercedess_ml
VIP
Posty: 430
Rejestracja: 19 lis 2007, o 11:04
VIN:
Lokalizacja: RZEPIN
Kontakt:

Post autor: mercedess_ml »

Adi pisze:umnie mam dwa czujniki po lewej i po prawej stronie

jakim cudem ?? u mnie instalacja do czujnika biegnie tylko po prawej stronie z przodu ?? Możesz mieć dwa czujniki, ale chyba po lewej stronie nie masz podłaczonego ?? bo niby gdzie?? tym bardziej, że widzę masz ten sam model rok starszy ode mnie :mysli: jesteś pewien tego co piszesz :mysli:
Awatar użytkownika
Adi
VIP
Posty: 46
Rejestracja: 27 paź 2007, o 19:53
VIN:
Lokalizacja: Lünen

Post autor: Adi »

Pewien na 100 bo sam to robilem i pierw zmienilem ino klocki i starw czujniki dalem spowrotem :zly: po wszystkim jak ruszylem to moglem jechac i zaraz nowe kupowac byly dwa i w nim i 2 sa spowrotem kabelki tez ida .U znajomego robilem w A-Klasie to byl jeden z tym sie zgodze. :hejka:

Pozdrowienia .
Ps.na wiosne jak wciepie letnie kola to posle ci fotke :ok:
Mesiu C200cdi 2001r
TomaszK
VIP
Posty: 113
Rejestracja: 3 gru 2007, o 16:41
VIN:
Lokalizacja: Mazowsze

Post autor: TomaszK »

Z klockami mysle że sobie poradze kostka czujnika jest troche połamana ale nowy czujnik juz zakupiłem :usmiech: A co do tej lampy to jest cos takiego''TAIL LIGHT, L CHEK LAMP" i kolejny komunikat"TAIL LIGHT, L SYBSTITUTE LAMP ON!"??? :bezradny:
C 1.8 Kompressor 1??PS 2003r EX
C220 w204 pakiet AMG
Lincoln Premiere 1956r, 300KM. Czarne cacko np: Do Ślubu wersja Full el. szyby, el. kanapy.
Citroen 4C 1929r Piękna unikatowa kareta.
Austin Mini 1983.
mercedess_ml
VIP
Posty: 430
Rejestracja: 19 lis 2007, o 11:04
VIN:
Lokalizacja: RZEPIN
Kontakt:

Post autor: mercedess_ml »

Adi pisze:Pewien na 100 bo sam to robilem
kurcze to mamy problem ??? :mysli: wiesz, gdybym nie widziała na własne oczy to nie pisałabym tego co powyżej :mysli: cholera u mnie jest jeden :dobani: i tylko do jednego biegnie instalacja :dobani: :zly:
Awatar użytkownika
Adi
VIP
Posty: 46
Rejestracja: 27 paź 2007, o 19:53
VIN:
Lokalizacja: Lünen

Post autor: Adi »

wITAM CIE TO SIE NIEMASZ CZYM ZLOSCIC JEDEN WYDATEK MNIEJ JA ZA TE CZUJNIKI PLACILEM NIECALE 10 Euro a jak je kopowalem to odrazu mi 2 dali . :szok:
Mesiu C200cdi 2001r
Awatar użytkownika
Artur_art
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:37
VIN:
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Post autor: Artur_art »

TomaszK pisze:TAIL LIGHT, L CHEK LAMP" i kolejny komunikat"TAIL LIGHT, L SYBSTITUTE LAMP ON!"???
Sprawdzaj żarówki w lewych lampach coś jest nie tak-któraś nie łączy lub jest spalona
TomaszK
VIP
Posty: 113
Rejestracja: 3 gru 2007, o 16:41
VIN:
Lokalizacja: Mazowsze

Post autor: TomaszK »

Artur_art pisze:
TomaszK pisze:TAIL LIGHT, L CHEK LAMP" i kolejny komunikat"TAIL LIGHT, L SYBSTITUTE LAMP ON!"???
Sprawdzaj żarówki w lewych lampach coś jest nie tak-któraś nie łączy lub jest spalona
Zamieniałem żarówki z lewej strony na prawa i nadal jest ten sam komunikat :tak:
C 1.8 Kompressor 1??PS 2003r EX
C220 w204 pakiet AMG
Lincoln Premiere 1956r, 300KM. Czarne cacko np: Do Ślubu wersja Full el. szyby, el. kanapy.
Citroen 4C 1929r Piękna unikatowa kareta.
Austin Mini 1983.
Awatar użytkownika
Artur_art
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:37
VIN:
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Post autor: Artur_art »

Sprawdź jescze raz-wszystko wskazuje że jest to tylna lewa lampa :oczko:
TomaszK
VIP
Posty: 113
Rejestracja: 3 gru 2007, o 16:41
VIN:
Lokalizacja: Mazowsze

Post autor: TomaszK »

Artur_art pisze:Sprawdź jescze raz-wszystko wskazuje że jest to tylna lewa lampa :oczko:
Sprawdze tak wogóle to skupiłem sie na przedniej lampie a tyłu wogóle nie brałem po uwagę może cos tam jest nie tak.Dzięki i Pozdr
Ostatnio zmieniony 21 gru 2007, o 20:02 przez TomaszK, łącznie zmieniany 1 raz.
C 1.8 Kompressor 1??PS 2003r EX
C220 w204 pakiet AMG
Lincoln Premiere 1956r, 300KM. Czarne cacko np: Do Ślubu wersja Full el. szyby, el. kanapy.
Citroen 4C 1929r Piękna unikatowa kareta.
Austin Mini 1983.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze”