Świecące światła stop!

Moderator: Dziki Mar

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zezek1990
Użytkownik
Posty: 673
Rejestracja: 17 paź 2007, o 21:44
VIN:
Lokalizacja: GOSTYNIN PŁOCK

Świecące światła stop!

Post autor: zezek1990 »

Mam ogromny problem :yyy: cały czas święcą mi się światła stop, Miałem raz już taką sytuacje, lecz po „nocy na mrozie” samo się naprawiło.. Tym razem jednak Błąd pozostaje (w kompie) no i na światłach.. Jak jadę to wygląda jak bym jechał cały czas na hamulcu.. Pomocy :bezradny:
Awatar użytkownika
p4ul
VIP
Posty: 206
Rejestracja: 4 sty 2008, o 18:06
VIN: WDB2030611F049207
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: p4ul »

a żarówek od tylnych świateł nie masz przepalonych? podobno masz autka tak mają, że jak się coś przepali to zastępuje to inna żaróweczka. osobiście nie miałem jeszcze z tym do czynienia wiec to tylko taka sugestia :usmiech:
C240 z 2000r.
Awatar użytkownika
bojar
VIP
Posty: 164
Rejestracja: 1 lis 2007, o 13:05
VIN:
Lokalizacja: Maków Mazowiecki

Post autor: bojar »

zezek1990, napisz tu dokładnie, co Ci komp pokazuje!!!

Bo p4ul, może mieć rację...
Pozdro dla wszystkich!
album_personal.php?user_id=49
C-KLASSE W203, 220 CDI, CLASSIC
E-klasse w211 320 CDI Avantgarde
Awatar użytkownika
zezek1990
Użytkownik
Posty: 673
Rejestracja: 17 paź 2007, o 21:44
VIN:
Lokalizacja: GOSTYNIN PŁOCK

Post autor: zezek1990 »

Niestety święcą tylko Stopy (wystarczy przekcecic kluczyk na zapłon) Kurcze teraz bład się w komputerku nie świeci(trzeba przejechać się 10 mint) ale tresc to chyba "STOP LAMP VISIT to service" Oczywiście Stopy cały czas swiecą :|
Awatar użytkownika
Gerri
expert
Posty: 1255
Rejestracja: 15 paź 2007, o 19:39
VIN: WAUZZZ8P9BA087930
Lokalizacja: Limerick

Post autor: Gerri »

Musisz dotrzeć do wyłącznika świateł STOP nad pedałem hamulca, zauważyć bolec wyłącznika który jest naciskany pedałem, następnie nacisnąć pedał hamulca (żeby ten bolec był luźny) i wąskimi kleszczami pociągnąć ten bolec (tak, jak byś chciał, żeby był dłuższy)
W czasie wyciągania zrobi "rrr" a następnie ustawi się na właściwą długość po puszczeniu pedału hamulca. Światła zgasną.
Jest to przewidziana przez producenta regulacja długości trzpienia wyłącznika.
matthewue
VIP
Posty: 48
Rejestracja: 2 mar 2008, o 08:58
VIN:
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: matthewue »

ciekawostka, u mnie swiatla stop od jakiegos czasu mrugaja, nieraz swieca non stop, czujnika pod pedalami nie mam, jest on chyba przy/w pompie hamulcowej albo sterowniku cos takiego, tak mowili w warsztacie, ciekawostka ze dzieje sie tylko tak jak jest odpalone auto, na przekreconej tylko stacyjce jest ok, wiec maja raczej racje tymbarzdiej ze pompe mam albo sterownik uszkodzone bo esp i bas sie swieca bylem z tym na diagnozie i wlasnie uszkodzony modul sterownik esp jest.
C220 CDI 2002
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oświetlenie”