kontaktKontakt  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: homontos
2009-03-19, 21:00
Jak skasować błędy na komputerze???
Autor Wiadomość
Gerri 
expert

Wysłany: 2007-12-20, 22:33   

Twój komunikat wskazuje, że włączone zostało oświetlenie zastępcze (w przypadku przepalenia lampy postojowej jej funkcję przejmuje światło stop świecące ze zmniejszoną mocą)
Dla ciekawskich: jak się przepali przedni kierunkowskaz, to jego funkcję przejmuje światło przeciwmgielne.

mercedess_ml 
VIP

Pomogła: 10 razy
Wysłany: 2007-12-21, 11:10   

jest dokładnie tak jak pisze mój przedmówca :ok:

Artur_art 
VIP

Wysłany: 2007-12-21, 20:05   

No tak Macie racje -poruszaliśmy już ten temat na forum.
Ale w jego przypadku chodzi na 90% o TYŁ

Sprawdź kolego koniecznie żarówki z tyłu (ja mw ciemno mówię że to pozycja) ale bez wyjęcia żarówki nie zauważysz- tak jak piszą wyżej funkcje spalonych pozycji przjeły żarówki stopu

TomaszK 
VIP

Wysłany: 2007-12-23, 19:22   

Dziekuję ślicznie za pomoc tak jak napisaliście problem był w lewej tylnej lamie <pozycji> .A co do tych klocków to czujnik wymieniony i jest lux, u mnie był jeden z prawej strony i w serwisie MB za sam czujnik zapłaciłem 18,45pln :tak:
Citroen 4C 1929r Piękna unikatowa kareta.
Austin Mini 1983.

Artur_art 
VIP

Wysłany: 2007-12-26, 21:19   

Cieszymy sie bardzo-problem rozwiązany

m_joker 
VIP

Wysłany: 2008-01-25, 11:52   

TomaszK napisał/a:
Artur_art napisał/a:
Sprawdź jescze raz-wszystko wskazuje że jest to tylna lewa lampa :oczko:

Sprawdze tak wogóle to skupiłem sie na przedniej lampie a tyłu wogóle nie brałem po uwagę może cos tam jest nie tak.Dzięki i Pozdr

"TAIL LAMP" oznacza w tlumaczeniu TYLNA LAMPA.
"SUBSTITUTE LAMP ON" oznacza ZASTEPCZA LAMPA WLACZONA

sprawdz tylna lewa pozycyjna ( na dole lampy o mocy 5W) gdy ona jest przepalona zamiast ich (lewa i prawa) zapalaja sie te na samej gorze lampy. Wowczas na wyswietlaczu widnieje taki napis jak u Ciebie.

A tak na szybkiego by sprawdzic to wlacz swiatla i zobacz ktore swieca z tylu (prawidlowo to powinny te na dole). Jesli te na gorze to gon po zarowke 5W bo spalona jest ta na samym dole.

-------------------
ojej, nie zauwazylem ze w tym watku istnieje druga strona i odpowiedzialem nie czytajac do konca. Ale gapa ze mnie, przepraszam.
:prosi:

TomaszK 
VIP

Wysłany: 2008-01-25, 19:46   

:rotfl: A co do tej żatóweczki wymieniałem ja już dwa razy w przecięgu dwóch miesięcy i teraz wsadziłem sobie 2x 10w i narazie jest :ok:
Citroen 4C 1929r Piękna unikatowa kareta.
Austin Mini 1983.

koko115 

Wysłany: 2008-04-16, 17:08   

nie chce zakładać nowego tematu, więc podniose ten. Mój chyba już setny :yyy: problem dotyczy wymiany klocków. Mianowicie zużyły się klocki i pojawił się komunikat na komputerze " BRAKE PAD WEAR VISIT WORKSHOP ! " komunikat był ciągły, nawet jak przestawiłem na AFTER START to po 2 sekundach wracał komunikat " BRAKE PAD WEAR VISIT WORKSHOP ! ". Dzisiaj zmieniłem klocki z przodu i teraz ten komunikat się pojawia ale jak przestawie komputer na inną pozycję (np: AFTER START) to komunikat " BRAKE PAD WEAR VISIT WORKSHOP ! " już nie wraca. Pojawia sie tylko zawsze po odpaleniu silnika. Jak to skasować żeby się wogóle nie pokazywał ??

homontos 
Moderator VIP

Wysłany: 2008-04-16, 18:13   

No to kolego już ci odpowiadam też jak wymieniłem klocki to przez tydzień mi tak świeciło dopóki nie kapnołem się że jest coś nie tak z czujnikiem zużycia klocków, wyjmując ze starych klocków myślałem że są ok ale po tym tyg gdy wyciągnołem je jeszcze raz okazało się że lekko był ruszony) wymieniłem je za 30 zl (swoją drogą to zdzierstwo za dwa druciki, ale przynajmniej one tez pasują do MYBACHA - tak było napisane :) ) no i problem zniknął. Winą był jeden czujnik

mercedess_ml 
VIP

Pomogła: 10 razy
Wysłany: 2008-04-21, 10:22   

homontos napisał/a:
No to kolego już ci odpowiadam też jak wymieniłem klocki to przez tydzień mi tak świeciło dopóki nie kapnołem się że jest coś nie tak z czujnikiem zużycia klocków, wyjmując ze starych klocków myślałem że są ok ale po tym tyg gdy wyciągnołem je jeszcze raz okazało się że lekko był ruszony) wymieniłem je za 30 zl (swoją drogą to zdzierstwo za dwa druciki, ale przynajmniej one tez pasują do MYBACHA - tak było napisane :) ) no i problem zniknął. Winą był jeden czujnik

no niestety jak juz się pojawi komunikat o zuzyciu klocków hamulcowych na kompie to nie ma zmiłuj od razu wymieniamy czujnik i tutaj kolega homontos ma rację. A jesli chodzi o czujniki to coś przepłaciłes :tak:

lukasz_20 

Wysłany: 2008-05-14, 22:45   

koledzy .... w mojej "C" pokazuje ze mam przepaloną żarówke migacza w lampie przedniej prawej po wymianie nie swieci nadal i bląd ciagle jest wyświetlany ..... możecie pomóc ?? :yyy: tj C270 / 2002

Artur_art 
VIP

Wysłany: 2008-05-15, 19:23   

lukasz_20 napisał/a:
nie swieci nadal i bląd ciagle jest wyświetlany

Skoro nie świeci to musi wyświetlać błąd.
Sprawdź czy dobrze włożona jest żarówka, czy styki dotykają do żarówki a jak jest oki to zobacz np. miernikiem czy jest tam wogóle prąd

GHTw203 

Wysłany: 2012-05-30, 15:02   

a powiedzcie Panowie, wyskoczył mi błąd "FRONT FOGLAMP, R". Rozumiem że chodzi o prawy przód, ale foglamp? o którą może chodzić?

2.0 KOMPRESSOR

loneraider 
Moderator VIP

Wysłany: 2012-05-30, 15:22   

http://www.google.pl/sear...0.0.M6wQU3V6BrQ

nie no pofatyguję się dotknąć klawiatury :rotfl:

kultowe historie:
W115/Taunus1.6/Volvo244/MazdaMX3

mrbraindeath 
expert

Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2012-05-30, 15:23   

Fiolki i kurczaki, kapelusze i transformersy.. nazywam sie Tomasz Nied*jeb aka Smart vel Smartlandia. Na co dzien sie zajmuje pierd*leniem.. to moja pasja, od zawsze. Jak bylem bardzo maly mnie mamusia upuscila na glowke i od tego dnia juz tak mam. Nie mielismy niestety wanny, wiec tatus mnie kapal w garnku pod przykrywka.. tylko nie wiem dlaczego wiecznie te wode gotowal. Jak juz doroslem, rodzice mna szorowali podloge, mowili ze moje wloski sa lepsze od kazdego mopa. Cala krew mi splywala do baniaka i tak juz chodzilem z czerwonym lbem. W szkole mnie bili - wszyscy - nawet nauczyciele i wozny. Po lekcjach siedzialem w klasie do poznego wieczora. Mamusia zawsze mowila ze mnie nie potrzebuja w domu i ze tak w ogole nie maja miejsca dla mnie, bardzo ich kocham. Jakims cudem skonczylem trzecia klase podstawowki.. bylo ciezko ale dalem rade. Tata byl ze mnie tak dumny ze mi kupil cysterne wazeliny i postawil na dworcu. Powiedzial ze musze pomagac w wyzywieniu rodziny, i do dzisiaj w ten sposob wspomagam rodzine. Po kilku latach poznalem Mirka - byl moim klientem. Zakochalismy sie, wzielismy slub pod mostem, byl to najpieknieszy dzien w moim zyciu. Mirek pragnal dzieci ale jakos nam nie wychodzilo, chyba jest nieplodny.. ale psst, nie mowcie mu tego. Lekarze nam sugerowali adopcje - pewnego dnia podczas pracy na dworcu w Katowicach podjechal pociag towarowy. Jeden z wagonow byl wypelniony stadem malp z syndromem downa. Nie moglismy odpusci - i sie udalo. Teraz to nasze dzieci, Mirek i ja jestesmy bardzo dumni - sa takie podobne do nas. Moi rodzice nas nie chca znac, ale to zrozumiale. Przeciez kazdy ptaszek kiedys opuszcza gniazdo. Teraz mam to forum i moge wam wszystkim pierd*lic od rana do wieczora o kombajnach, ogorkach, oknach i chmurkach. Pozdrowienia z nibylandii, buziaki.

http://mbgarage.wordpress.com/
Ostatnio zmieniony przez mrbraindeath 2014-06-10, 18:58, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu