W220 S320 CDI srebrny kubanit - Sprzedam

Tu chwalimy się swoim autem (zdjęcia, opisy, komentarze...)

Moderator: Dziki Mar

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Johnnybravo
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: 22 sie 2010, o 13:37
VIN:
Lokalizacja: Olsztyn

W220 S320 CDI srebrny kubanit - Sprzedam

Post autor: Johnnybravo »

Witam serdecznie :usmiech:

Na forum w203 jestem obecny od dość dawna, więc i tutaj postanowiłem przedstawić moje obecne auto.

MB S320 CDI w kolorze srebro kubanitu, egzemplarz z końca produkcji modelu. Nie było łatwo znaleźć auto w takim stanie ale w końcu się udało :ok: Wrażenia z jazdy zupełnie odmienne niż w przypadku w203, czy nawet w211. Pod pewnymi względami lepsze, pod innymi gorsze. Wszystko zależy od preferencji kierowcy :oczko:

Filmiki:
https://www.youtube.com/watch?v=YDAI8sS ... e=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=aJPC3-K ... e=youtu.be

oraz trochę zdjęć:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 8 paź 2015, o 20:11 przez Johnnybravo, łącznie zmieniany 3 razy.
S viewtopic.php?t=16181
E viewtopic.php?t=9799
C viewtopic.php?t=8502
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i chłopaków wielbiących mercedesy :)
Vindix
Użytkownik
Posty: 232
Rejestracja: 24 cze 2012, o 21:44
VIN:
Lokalizacja: Bia

Post autor: Vindix »

Piękny, ile trzeba dać za taką sztukę jeśli nie tajemnica?
Awatar użytkownika
Johnnybravo
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: 22 sie 2010, o 13:37
VIN:
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Johnnybravo »

Dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają ;) Tak serio to na polskie warunki był bardzo drogi, natomiast według mnie wart każdej złotówki. Przed zakupem obejrzałem ich sporo i naprawdę znalezienie ok 10 letniego zadbanego auta jest niezwykle trudne.
S viewtopic.php?t=16181
E viewtopic.php?t=9799
C viewtopic.php?t=8502
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i chłopaków wielbiących mercedesy :)
Awatar użytkownika
bartek.iz
VIP
Posty: 750
Rejestracja: 13 mar 2008, o 00:12
VIN: WDB2030461F850320
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: bartek.iz »

Johnny dorwałeś prawdziwego rodzynka :ok: rzadko kiedy można zobaczyć tak zadbaną w220. Niech się dobrze spisuje i przynosi jak najwięcej uśmiechu na twarzy :usmiech:
C180 Kompressor, sedan - Avantgarde 2006r.
Awatar użytkownika
Johnnybravo
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: 22 sie 2010, o 13:37
VIN:
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Johnnybravo »

Dziękuję ;) Dziś akurat miałem małą wycieczkę Olsztyn-Nidzica-Lubawa-Ostróda-Olsztyn :ok:
Równe 200 km. Według mnie S klasa idealnie nadaje się do spokojnej jazdy w trasie, daje przy tym najwięcej przyjemności :ok:
S viewtopic.php?t=16181
E viewtopic.php?t=9799
C viewtopic.php?t=8502
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i chłopaków wielbiących mercedesy :)
blaszczu
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 27 wrz 2014, o 20:36
VIN:
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: blaszczu »

Piękna maszyna ;) Wygląda na zadbaną - fajnie, że taki egzemplarz trafił w dobre ręce ;)
Awatar użytkownika
Dave0103
VIP
Posty: 324
Rejestracja: 9 wrz 2013, o 16:57
VIN:
Lokalizacja: WGM

Post autor: Dave0103 »

Śliczna :mb:
Miałem okazję taką pojeździć. Kultura pracy silnika jest piękna. A komfort jazdy... ahh... Bajka.
Niech się dobrze sprawuje ;)
Awatar użytkownika
Johnnybravo
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: 22 sie 2010, o 13:37
VIN:
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Johnnybravo »

Troszkę zdjęć z majówki ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
S viewtopic.php?t=16181
E viewtopic.php?t=9799
C viewtopic.php?t=8502
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i chłopaków wielbiących mercedesy :)
Awatar użytkownika
Dave0103
VIP
Posty: 324
Rejestracja: 9 wrz 2013, o 16:57
VIN:
Lokalizacja: WGM

Post autor: Dave0103 »

Cudne zdjęcia *.* jak z gazetek Mercedesa ;)
presstarter
VIP
Posty: 91
Rejestracja: 8 sty 2014, o 18:44
VIN:
Lokalizacja: Lublin

Post autor: presstarter »

K***a ale to auto jest w super stanie, po prostu ideał. Piękne auto, zazdrość to straszna rzecz ale zazdroszczę strasznie tego okrętu!
C220 CDI Elegance, 2004 lift
WDB2030081F558376
Awatar użytkownika
Johnnybravo
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: 22 sie 2010, o 13:37
VIN:
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Johnnybravo »

Nie ma co zazdrościć tylko dbać o swoje :oczko: a jak przyjdzie czas na zmianę to szukać auta w porównywalnym stanie :ok:

[ Dodano: 2015-07-20, 10:43 ]
Mija pół roku jazdy S klasą, więc można już pokusić się o małe podsumowanie. Ogólne wrażenia starałem się opisywać na bieżąco. Auto jest bez wątpienia wielkie i komfortowe, tego odmówić mu nie można ;) Według mnie kiepsko nadaje się do dynamicznej jazdy, gabaryty oraz masa robią swoje. Natomiast wręcz idealnie spisuje się jako auto do podróżowania, komfortowa limuzyna i o to właśnie chodzi ;)

Na dzień dzisiejszy autem przejechałem ok 3900km.
Co mnie zaskoczyło? Przede wszystkim niskie spalanie, przy spokojnej jeździe mieszczę się w ilościach katalogowych :shock: Przy tym samym stylu jazdy pali ok litr mniej niż W211 E200 Kompressor.
Bardzo pochlebnie mogę wypowiedzieć się na temat airmatica, który w parze z wygodnymi wielkimi fotelami wręcz rozpieszcza komfortem. Miłym zaskoczeniem jest regulacja pracy zawieszenia. Spodziewałem się że będzie to jedynie bajer, a faktycznie działa i to natychmiast.

Kabina ma sporo powierzchni przeszklonych przez co dość szybko się nagrzewa, na szczęście wydajna klimatyzacja z dużą ilością wylotów nawiewów bez problemu daje radę.
Ogromny plus za duży szyberdach, znacznie większy niż w większości aut.

Pamięć foteli - u mnie raczej mało przydatny bajer - auto prowadzę tylko ja. Jednak u kogo innego może być jak najbardziej przydatny. Warto wspomnieć że obejmuje nie tylko fotele, a także lusterka i kolumnę kierownicy. Pamięci można również przyporządkować do poszczególnych kluczyków.

Cieszy fakt że wiele opcji można ustawić samemu poprzez komputer w zestawie wskaźników. Mam na myśli np oświetlenie wewnętrzne/zewnętrzne, ryglowanie drzwi itp.

Eksploatacja:
S-ka miała przegląd/serwis kilka dni przed sprzedażą, więc ominęły mnie wszelkie "pakiety startowe". Przez pół roku odpukać nie spotkała mnie żadna niespodzianka. Jedynym elementem wymagającym interwencji był prawy kierunkowskaz w lusterku (nie świecił + komunikat), który wymieniłem na nowy. Po sprawdzeniu na SD okazało się że naprawy wymagają wiązki w lusterkach. Opcje są dwie: zakup nowych lub wymiana przewodów w wiązkach (jest ich kilkanaście na każdą stronę). Szukanie używanych nie ma sensu bo przewody są bardzo delikatne i po prostu kruszą się ze starości przy składaniu/rozkładaniu lusterek. Nawet jeżeli znajdziemy odpowiednią używkę (były różne rodzaje) to i tak najprawdopodobniej któryś z przewodów będzie przerwany ;) Lewy kierunek w lusterku był już wymieniony wcześniej więc mam nowy komplet i działa każda funkcja łącznie z podgrzewaniem, pamięciami, lampkami itp.
Wymieniłem obudowę kluczyka na nową. Zakupiłem nowe dywaniki na lato, oponki Uniroyal Rainsport 3. W planie nowe dywaniki gumowe oraz komplet opon na zimę ;)


Na chwilę obecną: ;)

Obrazek

Podsumowując jestem bardzo zadowolony z zakupu. W grę wchodziły porównywalne wiekowo BMW E90, E60, E65, Audi A6 C6, MB W211. Przez chwilę rozglądałem się również za 3-4 letnim mondeo bądź insignią, jednak szybko okazało się że ich realny stan był znacznie słabszy od mojego staruszka ;), a sama jazda to już zupełnie inna liga...

[ Dodano: 2015-09-19, 16:53 ]
Aktualności zdjęciowe ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2015-10-08, 20:17 ]
Mały prezencik dla auta :oczko:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 4 maja 2015, o 11:05 przez Johnnybravo, łącznie zmieniany 1 raz.
S viewtopic.php?t=16181
E viewtopic.php?t=9799
C viewtopic.php?t=8502
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i chłopaków wielbiących mercedesy :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje auto”