Radio nie daje żadnego dźwięku

Moderator: Dziki Mar

ODPOWIEDZ
patrick
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 24 kwie 2015, o 22:14
VIN:
Lokalizacja: Piaseczno

Radio nie daje żadnego dźwięku

Post autor: patrick »

Na wstępie chciałbym przywitać wszystkich użytkowników forum.

Mam następujący problem:
Otóż w moim C230 kompresor nie ma dźwięku z radia (model: comand). Poza dźwiękiem wszystko wydaje się być w najlepszym porządku tzn. wyświetlacz działa, wszystkie funkcje w radiu się przełączają, navigacja działa. Problem to jedynie, a właściwie aż brak dźwięku. Głośniki są firmy Bose (nie wiem jaki wzmacniacz ale na pewno fabryczny, więc przypuszczam, że również bose). Dźwięku nie ma, niezależnie od tego, czy gram z CD czy z Radia . Podczas uruchamiania radia słychać pojedynczy dźwięk w głośnikach, takie cyknięcie i to tyle. Co powinienem w pierwszej kolejności sprawdzić (żeby uprzedzić pytania, to na pewno nie jest to wciśnięty mute ani zciszone radio).

Jeżeli ta informacja jest przydatna to odkąd mam ten kłopot również czujnik parkowania dziwnie działa tzn. wcześniej działał tak że częstotliwość sygnału ostrzegającego o przeszkodzie narastał wraz ze zbliżaniem do przeszkody aż do najbliższego punktu w którym dzwięk był ciągły. Teraz nie ma tego narastania. Dzwięk pojawia się dopiero jak jestem bardzo blisko przeszkody (ten ciągły). Nie wiem przy tym czy dzwięk ten idzie z głośników, czy też z innego głośniczka no ale powiedzmy, że to problem drugorzędny.
Awatar użytkownika
supi
VIP
Posty: 4956
Rejestracja: 10 lut 2013, o 21:07
VIN:
Lokalizacja: Muranów

Post autor: supi »

patrick, zajrzyj do przywitalni i podaj vin do swojego pewnie amerykańca :rotfl:
patrick
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 24 kwie 2015, o 22:14
VIN:
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: patrick »

supi pisze:patrick, zajrzyj do przywitalni i podaj vin do swojego pewnie amerykańca :rotfl:
WDB2037401A536029

Uzupełniłem brak w przywitalni. Zaraz zedytuje i podam również tam swój VIn
ODPOWIEDZ

Wróć do „Audio, nawigacja i telefon”