Refleksyjnie o życiu.

Rozmowy na wszystkie inne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum.

Moderator: Dziki Mar

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jarod32
Użytkownik
Posty: 4437
Rejestracja: 22 paź 2013, o 13:26
VIN: Honda_PILOT
Lokalizacja: DLW
Kontakt:

Post autor: jarod32 »

Smart, a u mnie tylko ... piorun zeusa :D hehehehee
270 CDI asb 2002r Avantgarde już historia ...
Mitsubishi Pajero 2,5TD 1988 :D też historia
HONDA Accord 2.4 Tourer aktualnie jako drugie
HONDA Pilot 3.5 made in Canada ;)
Z moim zdaniem i opiniami nie trzeba się zgadzać.. zawsze chętnie poznam inne ;)
Awatar użytkownika
Smart
VIP
Posty: 5739
Rejestracja: 29 gru 2012, o 11:25
VIN:
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Smart »

Ooo żeszsz. :prosi: Gościu dal mi wczoraj na uspokojenie jakąś małą, tajemniczą pigułkę która w połączeniu z dwóch drinkami w chacie! Nawet moja stara zaczęła mi się podobać, pomijając dalszy przerwany sygnał z Huston. :boisie: Kurna ale zonk. No to był ciekawy sobotni wieczór! :tak: Ale mnie łeb. :placz:

Facet mi opowiadał w ramach prób rozproszenia mojego stresu, że Juruś jest mega przyjazny a ma go do ponad dwudziestu lat tylko jest bardzo ciekawski i ,że jedyny przypadek przez te wszystkie lata jaki wzbudził niepokój był dawno temu jak budował ten dom i sąsiedzi też a ów, choć był dużo mniejszy i lżejszy (teraz prawie 70kg), zagioł parol na psa sąsiadów, który go co jakiś czas obszczekiwał. Nie mieli wtedy jeszcze postawionych płotów dzielących posesje i Jurek obserwował psiaka ze dwa lata ... a ten swoje hau, hau aż pewnego południa uwierzycie, skoczył na niego balkonu na pierwszego piętra i odesłał golden rivera do psiego raju a w zasadzie, po części do swojego żołądka a tak to luzik. :mysli: Niby miał mnie uspokoć tym opowiadaniem hę? No psycholog z chłopa to na pewno kiepski. :tak: Uff. Ludzie mają hobby ... niech mnie. :yyy:
CL203 WDB2037461A802397
Awatar użytkownika
supi
VIP
Posty: 4956
Rejestracja: 10 lut 2013, o 21:07
VIN:
Lokalizacja: Muranów

Post autor: supi »

Smart, zacznij pisac opowiadania..... moze troche kasy wpadnie :mysli: Jestem zdumiony ze nie pisales do konkursu....... z urzedu wtedy pierwsze miejsce byloby Twoje :bravo:
Awatar użytkownika
Smart
VIP
Posty: 5739
Rejestracja: 29 gru 2012, o 11:25
VIN:
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Smart »

To życie pisze takie historie tak prawdę mówiąc tylko czmu mi się to akurat ... no nic, jutro będzie dynamiczny dzień gdyż i auto odstawiam na rozrząd :zly: , musze się kopnąć do centralnej Polski ze sprawą to i zapomnę może o tym aligatorze, choć co się strachu najadłem, to moje. :boisie: Człowiek jest kompletnie nie przygotowany na takie sytuacje emocjonalanie, no bo jak? Skąd? :bezradny:

Mam do testów kolejnego smarta 453 ... fajna zabawa. Ciekawe czy na Smart Times w Budapeszcie w tym roku, Brabus pokażę w końcu swoje wariacje w tej materii. Około kwietnia wprowadzają skrzynię DSG jako opcję, bo teraz tylko kijek i sprzęgło choć fajnie zmienia ... będzie się działo. :tak:
CL203 WDB2037461A802397
Awatar użytkownika
jarod32
Użytkownik
Posty: 4437
Rejestracja: 22 paź 2013, o 13:26
VIN: Honda_PILOT
Lokalizacja: DLW
Kontakt:

Post autor: jarod32 »

Ja też jutro odstawiam do ASO ... ale tylko na przegląd :D
270 CDI asb 2002r Avantgarde już historia ...
Mitsubishi Pajero 2,5TD 1988 :D też historia
HONDA Accord 2.4 Tourer aktualnie jako drugie
HONDA Pilot 3.5 made in Canada ;)
Z moim zdaniem i opiniami nie trzeba się zgadzać.. zawsze chętnie poznam inne ;)
Awatar użytkownika
Smart
VIP
Posty: 5739
Rejestracja: 29 gru 2012, o 11:25
VIN:
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Smart »

To może zamienimy się po sprawie rachunkami do zapłacenia? :mysli: :haha:
CL203 WDB2037461A802397
Awatar użytkownika
jarod32
Użytkownik
Posty: 4437
Rejestracja: 22 paź 2013, o 13:26
VIN: Honda_PILOT
Lokalizacja: DLW
Kontakt:

Post autor: jarod32 »

Eeeeeeeeeee..... sorry ale ni ch.... :D hehehee :dokuczacz:
270 CDI asb 2002r Avantgarde już historia ...
Mitsubishi Pajero 2,5TD 1988 :D też historia
HONDA Accord 2.4 Tourer aktualnie jako drugie
HONDA Pilot 3.5 made in Canada ;)
Z moim zdaniem i opiniami nie trzeba się zgadzać.. zawsze chętnie poznam inne ;)
Awatar użytkownika
Smart
VIP
Posty: 5739
Rejestracja: 29 gru 2012, o 11:25
VIN:
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Smart »

Koleeeggaaa. :haha:
CL203 WDB2037461A802397
Awatar użytkownika
jarod32
Użytkownik
Posty: 4437
Rejestracja: 22 paź 2013, o 13:26
VIN: Honda_PILOT
Lokalizacja: DLW
Kontakt:

Post autor: jarod32 »

No i zdruzgotany jestem .
Dziś z kierowniczką postanowiliśmy się przelecieć po komisach samochodowych , celem przymiarki .. Okazało się , że Mieczysława jest za mała na takiego klopsa jak ja ... Małe rozpoznanie sprawy w internecie , zostały wytypowane potencjalne pojazdy i w trasę .... Komis nr 1 .. Przespacerowaliśmy się po placu , nie znaleźliśmy pojazdu wystawionych w internecie więc chcemy dopytać .. Szukamy biura. Budynek obok ... zamknięte .. kartka w drzwiach : "jestem w serwisie opon lub na placu, nr tel 50............. " hmmm nikt nie odbiera więc zaś spacerek .... Okazuje się że Pan zakamuflował się w innym zupełnie budynku i właśnie ucina bajerkę z kolegą ... Na pytanie o samochód .. "wie pan , klient zabrał i chyba sprzedał , albo nie sprzedaje .. ale niech pan poczeka ja zadzwonie ... " Franek ? A te auto to sprzedajesz ? Bo klient jest .. A dziś nie dasz rady ?? Ok" . Moje i tak ograniczone zaufanie do handlarzy padło na deski .. No ok , może pecha miałem . W auto i kolejne kilka km , komis , brama i kartka "Przerwa obiadowa" !!!! Qrwa !! Co to jest ??? Ale jest na tabliczce obok nr tel .. dzwonię : "o której kończy się przerwa obiadowa?? Za 3 minuty jestem.. " Czekam 10 ... Już byłem w aucie a kierowniczka do mnie : "ktoś idzie !! " Nadeszła wqrwiona madam z workiem śmieci po opakowaniach foodów z wietkongu czy innego wifonu, rozsunęła bramę i łaskawie bez słowa pozwoliła wejść. Auto oczywiście z książką serwisową w idealnym stanie .. nie wiedzieć czemu przy próbie odpalenia (udanej) strzeliło sobie w kolektor wydechowy .. Łza mi się w oku zakręciła bo ostatnio takie strzały w gaźnik to w moim zaporożcu słyszałem ... Dodam dla malkontentów, że pojazd bez gazu. Oczywiście szans na jazdę próbną brak , bo auto bez tablic ... nawet eksportowych ... czyli ? jak pan sobie zarejestruje , to pan sprawdzi czy sprawne ... Nioch Nioch Nioch ... W kolejnych 3 było to samo , z tą różnicą, że kompletnie nikt nie pofatygował sie do JEDYNYCH KLIENTÓW NA PLACU . Konkluzja ... krótka .. Kto wstawia auta do handlarza, który i tak ma w dupie czy auto się sprzeda czy nie , i kto do cholery tam kupuje ?
Pozdrawiam .. Bardzo serdecznie pozdrawiam ....
270 CDI asb 2002r Avantgarde już historia ...
Mitsubishi Pajero 2,5TD 1988 :D też historia
HONDA Accord 2.4 Tourer aktualnie jako drugie
HONDA Pilot 3.5 made in Canada ;)
Z moim zdaniem i opiniami nie trzeba się zgadzać.. zawsze chętnie poznam inne ;)
Awatar użytkownika
supi
VIP
Posty: 4956
Rejestracja: 10 lut 2013, o 21:07
VIN:
Lokalizacja: Muranów

Post autor: supi »

jarod32, ale czemuuuuuuuu poszedłeś :bezradny: do komisów :bezradny: :boisie: :glupek: Dla mnie te źródła tj. wraz z giełdą skończyły się w latach 90-tych. Teraz to robie sobie listę tych co mnie z ogłoszeń zaciekawiły........promień 100km od miejsca pobytu, ładna pogoda i MOTO.... Wycieczka i zakup w jednym. Tak Audi znalazłem. :bezradny:
Awatar użytkownika
Smart
VIP
Posty: 5739
Rejestracja: 29 gru 2012, o 11:25
VIN:
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Smart »

A jakiego auta szukasz chyba, że dalej chcesz się kopać z koniem? :mysli: :rotfl:
CL203 WDB2037461A802397
Awatar użytkownika
Ferguss
VIP
Posty: 124
Rejestracja: 24 lip 2009, o 09:52
VIN:
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Ferguss »

Niekoniecznie należy odpuszczać komisy. Znam parę osób po 40'tce co nie bawią się w ogłoszenia tylko wstawiają do komisu w tyle mają.
Ja sam czasem zastanawiam się nad taką sprzedażą po debilnych pytaniach przez telefon...
Zależy jaki jest komis, czy sprzedaje auta sprowadzone przez siebie, czy bierze na plac od osób trzecich.
1,8 K '04
WDB2032461F644912
ktos92
Użytkownik
Posty: 1036
Rejestracja: 13 sty 2012, o 14:47
VIN: WDD2040012A607752
Lokalizacja: Galway

Post autor: ktos92 »

Czasem naprawde lepiej poszukać dłużej i nawet dalej... Dwa lata temu mało brakowało a bym z tatą to UK nie pojechał z Irl po auto... Prawdopodobnie po następną gwiazde wybiore się do UK... Tutaj jest masakra....
W204 C200 CDI BE Sport Edition 125 OM651 2011(Lift Model) //Vin: WDD2040012A607752
W215 CL600 M275 V12 Bi-Turbo 2002(Lift Model) //Vin: WDB2153762A031727
EX:
W204 C180 Kompressor Avantgarde AMG 2008
W203 C180 Classic 2002
Awatar użytkownika
jarod32
Użytkownik
Posty: 4437
Rejestracja: 22 paź 2013, o 13:26
VIN: Honda_PILOT
Lokalizacja: DLW
Kontakt:

Post autor: jarod32 »

Supi .. ja chciałem się tylko przymierzyć do auta :D
270 CDI asb 2002r Avantgarde już historia ...
Mitsubishi Pajero 2,5TD 1988 :D też historia
HONDA Accord 2.4 Tourer aktualnie jako drugie
HONDA Pilot 3.5 made in Canada ;)
Z moim zdaniem i opiniami nie trzeba się zgadzać.. zawsze chętnie poznam inne ;)
mariangryfino
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 2 mar 2015, o 22:20
VIN:
Lokalizacja: Gryfino
Kontakt:

Post autor: mariangryfino »

Ktoś jednak chyba w tych komisach kupuje skoro istnieją i mają się całkiem dobrze a niektóre maja olbrzymie place ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off topic”