Tutaj się witamy

Tutaj się witamy i chwalimy czym jeździmy.

Moderator: Dziki Mar

Pafu
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2014, o 17:14
VIN:
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Pafu »

Ot jedna się znalazła.


W przyszłym tygodniu będzie miał profesjonalna sesję to wrzuce coś więcej.

Obrazek
Awatar użytkownika
supi
VIP
Posty: 4956
Rejestracja: 10 lut 2013, o 21:07
VIN:
Lokalizacja: Muranów

Post autor: supi »

Pafu, a czemu nie ma podkładki na przednim zderzaku..... tak to widać .... walnięta przodem? Sprowadzona ze Stanów ?
Pafu
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2014, o 17:14
VIN:
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Pafu »

supi pisze:Pafu, a czemu nie ma podkładki na przednim zderzaku..... tak to widać .... walnięta przodem? Sprowadzona ze Stanów ?
C55 ściągniete z US w całości / bezwypadkowe (Carefax czysty) - natomiast była już bez podkładki i nigdzie nie spotkałem się aby w serii to miała.

W poprzedniej C63 AMG dokładki zderzaka przód także nie miałem a kupiona była w Warszawskim salonie MB.
Awatar użytkownika
supi
VIP
Posty: 4956
Rejestracja: 10 lut 2013, o 21:07
VIN:
Lokalizacja: Muranów

Post autor: supi »

Pafu, chodzi mi o podkładkę pod tablicę rejestracyjną......... bo zobacz jak rejestracja jest teraz pod kątem względem podłoża. W normalnych w203 jak nie bita to sa takie http://allegro.pl/mercedes-c-klasa-c-20 ... 72343.html dlatego zastanawiam sie czemu tu jest pod kątem skoro bez przygód :mysli:

[ Dodano: Pon 24 Lis, 14 21:51 ]
Sprawdziłem po VIN dla Twojego auta jest dostępny element ten o którym piszę tj. A 209 885 09 81 może być coś na rzeczy :mysli:
Ostatnio zmieniony 24 lis 2014, o 21:52 przez supi, łącznie zmieniany 1 raz.
Pafu
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2014, o 17:14
VIN:
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Pafu »

supi pisze:Pafu, chodzi mi o podkładkę pod tablicę rejestracyjną......... bo zobacz jak rejestracja jest teraz pod kątem względem podłoża. W normalnych w203 jak nie bita to sa takie http://allegro.pl/mercedes-c-klasa-c-20 ... 72343.html dlatego zastanawiam sie czemu tu jest pod kątem skoro bez przygód :mysli:
Tak naprawdę to sam zrobiłem dziury w zderzaku pod blachy bo wczesniej tam nie było nic montowane.;-)

Tablice były wczoraj zakładane po oklejaniu filią zderzaka ... nawet nie zwróciłem uwagi na to , że krzywo założyli.
Awatar użytkownika
supi
VIP
Posty: 4956
Rejestracja: 10 lut 2013, o 21:07
VIN:
Lokalizacja: Muranów

Post autor: supi »

Pafu, może dlatego, że w USA . Faktycznie to nie było to montowane :bezradny:
Ostatnio zmieniony 25 lis 2014, o 08:48 przez supi, łącznie zmieniany 1 raz.
Pafu
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2014, o 17:14
VIN:
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Pafu »

Jak będę ją sprzedawał to dokupię nowemu właścicielowi podkładkę bo mi nie podchodzi ;-)

Na razie jeszcze muszę ogarnąć kilka detali w niej - bo poprzedni właściciel powinien jeżdzić wozem drabiniastym a nie C55 AMG.... :szok:
Awatar użytkownika
compton
VIP
Posty: 28
Rejestracja: 18 lut 2014, o 21:30
VIN:
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: compton »

Obrazek

mini zlot :)
C55 AMG
Syriusz77
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2014, o 07:44
VIN:
Lokalizacja: Mysłowice

Witam :-)

Post autor: Syriusz77 »

Witam wszystkich Forumowiczów. Od niedawna zostałem posiadaczem Mercedesa. Liczę na waszą pomoc w sprawach technicznych . Mam kilka pytań i drobnych usterek do naprawy. Pozdrawiam :-)
Mercedes C270 Clasic, 170KM, 2002r, kombi,
Awatar użytkownika
jarod32
Użytkownik
Posty: 4437
Rejestracja: 22 paź 2013, o 13:26
VIN: Honda_PILOT
Lokalizacja: DLW
Kontakt:

Post autor: jarod32 »

:hejka:
270 CDI asb 2002r Avantgarde już historia ...
Mitsubishi Pajero 2,5TD 1988 :D też historia
HONDA Accord 2.4 Tourer aktualnie jako drugie
HONDA Pilot 3.5 made in Canada ;)
Z moim zdaniem i opiniami nie trzeba się zgadzać.. zawsze chętnie poznam inne ;)
Tequila
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 27 lis 2014, o 11:17
VIN:
Lokalizacja: Wrocław

Witam wszystkich z Wrocka

Post autor: Tequila »

Witajcie. Moje doświadczenie z MB to tylko fakt, że ojciec posiada W211 E320CDI. Ja natomiast jestem fanem marki BMW. Jednak po wielu poszukiwaniach godnego następcy mojego E39 natknąłem się na W203 C350. Być może rozważę zakup tego auta. Stąd rejestracja na forum aby poznać wady i zalety tego auta. Liczę na waszą pomoc.
Sadzio
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 23 lis 2014, o 22:41
VIN:
Lokalizacja: wrocław

Post autor: Sadzio »

Cześć
Awatar użytkownika
jarod32
Użytkownik
Posty: 4437
Rejestracja: 22 paź 2013, o 13:26
VIN: Honda_PILOT
Lokalizacja: DLW
Kontakt:

Post autor: jarod32 »

:hejka:
270 CDI asb 2002r Avantgarde już historia ...
Mitsubishi Pajero 2,5TD 1988 :D też historia
HONDA Accord 2.4 Tourer aktualnie jako drugie
HONDA Pilot 3.5 made in Canada ;)
Z moim zdaniem i opiniami nie trzeba się zgadzać.. zawsze chętnie poznam inne ;)
alienjam
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 18 lis 2014, o 11:08
VIN: WDB2032081F950679
Lokalizacja: Olsztyn

Witam !

Post autor: alienjam »

Witam wszystkich !
Dziś kupiłem pierwsze auto marki Mercedes. Mam 28 lat i mieszkam w Olsztynie. Wcześniej jeździłem VW Golf II, III i IV, Skodą Favorit S136, Renault Scenic II i BMW 320D E46. Mój MB to C 220 CDI 150KM z 2007r kombi. Jest to dla mnie pierwszy Mercedes i jednocześnie pierwsze auto z automatyczną skrzynią biegów. Trochę o aucie - świeżo sprowadzone z Niemiec, miało przede mną jednego właściciela który zrobił autem 218kkm, Przed zakupem zrobiony pełen przegląd, diagnoza komputerowa i badanie powłoki lakierniczej. Autko bezwypadkowe. Jedyne co mam do zrobienia to wymiana świec (czasami zapala się kontrolka no i wyrzucił je komputer podczas diagnozy). Niedługo postaram się wrzucić kilka zdjęć. Ogólnie mam masę pytań odnośnie tego auta i jego obsługi ale to już w innym dziale :)
Tak czy inaczej - jeszcze raz witam wszystkich na tym forum :hejka:
Awatar użytkownika
jarod32
Użytkownik
Posty: 4437
Rejestracja: 22 paź 2013, o 13:26
VIN: Honda_PILOT
Lokalizacja: DLW
Kontakt:

Post autor: jarod32 »

Witaj. w wolnej chwili uzupełnij podpis. Podanie nr VIN pozwoli kolegom udzielać dokładnych odpowiedzi. Po dołączeniu do sekcji VIP uzyskasz dostęp do instrukcji do pobrania oraz do programu z częściami i cenami :ok:
270 CDI asb 2002r Avantgarde już historia ...
Mitsubishi Pajero 2,5TD 1988 :D też historia
HONDA Accord 2.4 Tourer aktualnie jako drugie
HONDA Pilot 3.5 made in Canada ;)
Z moim zdaniem i opiniami nie trzeba się zgadzać.. zawsze chętnie poznam inne ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami!”