wycieraczki

Moderator: Dziki Mar

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
HermaN KorteZ
VIP
Posty: 157
Rejestracja: 24 mar 2014, o 21:30
VIN:
Lokalizacja: Będzin Beat

wycieraczki

Post autor: HermaN KorteZ »

więc tak nadmienię, że problem podobny jak wcześniej na forum koledzy pisali nie mniej nie dotyczy postoju.
mianowicie włączając na 1 bieg czyli czujnik wycieraczki przez jakiś czas pracują normalnie po chwili włączją się jakby na 2 bieg tryb ciągłuy i tak dłuższy czas czasem przestają a czasem tak aż do ponownego włącz/wyłącz
ostatnio nawet oszalała tylnia wycieraczka i przyłaćzyła się do ciągłego wycierania wraz z przednimi.
Czy za powyższy problem również odpowiedzialny jest ów moduł przedni i gdzie ch..ja szukać bo nie ukrywam że :mb: zaczyna mnie :zly:
Mercedes C270 AvanTgarde, 170KM, 2002r, kombi
WDB2032161F307306
Awatar użytkownika
supi
VIP
Posty: 4956
Rejestracja: 10 lut 2013, o 21:07
VIN:
Lokalizacja: Muranów

Post autor: supi »

HermaN KorteZ, tylna jak są włączone przednie włącza się gdy cofasz.
HermaN KorteZ pisze:Czy za powyższy problem również odpowiedzialny jest ów moduł przedni
spytaj lonego, ale jak wariują to najczęściej uszkodzone kable wewnątrz przełącznika i ewentualnie przedni sam, ale to najpierw radzę potwierdzić u kompetentnego na SD.
Awatar użytkownika
HermaN KorteZ
VIP
Posty: 157
Rejestracja: 24 mar 2014, o 21:30
VIN:
Lokalizacja: Będzin Beat

Post autor: HermaN KorteZ »

supi pisze: tylna jak są włączone przednie włącza się gdy cofasz.
człowiek cały czas się czegoś uczy..
Lonego mówisz - szukajka mi go nie łapie :zly:
Mercedes C270 AvanTgarde, 170KM, 2002r, kombi
WDB2032161F307306
Awatar użytkownika
supi
VIP
Posty: 4956
Rejestracja: 10 lut 2013, o 21:07
VIN:
Lokalizacja: Muranów

Post autor: supi »

HermaN KorteZ, skup się :!: Nasz zielony loneraider....... ale wiesz podpowie jak zechce :tak: Ale kto nie pyta ten stoi w miejscu :zacieszacz:
Awatar użytkownika
HermaN KorteZ
VIP
Posty: 157
Rejestracja: 24 mar 2014, o 21:30
VIN:
Lokalizacja: Będzin Beat

Post autor: HermaN KorteZ »

Wybacz zaczyna mnie irytować samochodzik tym bardziej ze ja busem na codzien jezdze de facto tez mietkiem który co 2 tygodnie jedzie na kasowanie trybu awaryjnego a teraz ten .....kur...ica zaczyna mnie brać.
Mercedes C270 AvanTgarde, 170KM, 2002r, kombi
WDB2032161F307306
Awatar użytkownika
supi
VIP
Posty: 4956
Rejestracja: 10 lut 2013, o 21:07
VIN:
Lokalizacja: Muranów

Post autor: supi »

HermaN KorteZ, ale co 2 tygodnie jeździć na kasowanie błędów to porażka. Kasowaniem auta nie naprawisz. Z grubsza jesteś w rejonie loneraidera.... może podjedź do niego i niech zerknie na auto. Bo jak co dwa tygodnie płacisz za kasowanie, to chyba lepiej raz zapłacić za naprawę :bezradny:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektronika”