Awaria skrzyni

Moderator: Dziki Mar

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
HermaN KorteZ
VIP
Posty: 157
Rejestracja: 24 mar 2014, o 21:30
VIN:
Lokalizacja: Będzin Beat

Awaria skrzyni

Post autor: HermaN KorteZ »

witam

niestety gwiazda mnie nie oszczędziła no i stało się.
Wczoraj moja wracając ze sklepu dzwoni i mówi że auto dziwnie wyje jakby było w trybiue awaryjnym. CHciała gdzieś wycofać i nie dało się działał tylko D iN. wyłączyła włączyła i działa dalej dzisiaj ja z synem z baseny wracałem wszystko normalnie płynna przyjemna jazda, krótkie zakupy wsiadam jade i widzę że autko nie jedzie wchodzi na obroty ale nic powyżej 1 działa podobnie D i N wyłączyłem dałem na P ale co to zniknęły z wyświetlacza oznaczenia pozycji skrzyni i da się owszem przejść przez biegi ale jak już włączę D to jedyna opcja inna to N. Dodam iż jak wyłączę i włączę mogę dać wsteczny nie mniej nie działają światła jakby skrzynia nie dawała sygnału kompowi żę coś takiego robi..

Zgłupiałem ręce mi opadły auto stoi w garażu
Odstało godzinę poszedłem jeszcze raz zobaczyć, na wyświetlaczu pojawiłu się oznaczenia skrzynia chodzi normalnie ale po 30-50 sek na wyświetlaczu zostaje tylko P pomimo zmiany potem znika wszystko .....koszmar

[ Dodano: 2014-11-18, 17:51 ]
tak więc jestm jakiś tydzień po wizycie w 16-pin w Bytomiu z polecenia smart'a. Jak na chwilę obecną widzę że autko pracuje normalnie nic się nie dzieje skrzynia nie wchodzi w tryb awaryjny odpukać jest ok. :prosi:
wymienione
wybierak
siakiś moduł ewd :bezradny:
i gościnnie lub przy okazji tłumik turbiny był pęknięty a chłopaki mieli pod ęką ze wojej starej :mb: dawcy
koszt 580pln

chłopaki bardzo sympatyczne normalnie rozmawiają z klientem potrafią wysłuchać nie cwaniaczą ani nie wymądrzają się i nie traktują klienta jak idioty....jeśli dalej będzie ok to na pewno będę polecał 16-pin
podziękowanie również dla smart'a
Mercedes C270 AvanTgarde, 170KM, 2002r, kombi
WDB2032161F307306
Awatar użytkownika
Smart
VIP
Posty: 5739
Rejestracja: 29 gru 2012, o 11:25
VIN:
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Smart »

A mi za co? Chłopaki się sprawiły i im teges. Szerokości. :tak: :ok:
CL203 WDB2037461A802397
Awatar użytkownika
HermaN KorteZ
VIP
Posty: 157
Rejestracja: 24 mar 2014, o 21:30
VIN:
Lokalizacja: Będzin Beat

Post autor: HermaN KorteZ »

dzięki za namiar
Mercedes C270 AvanTgarde, 170KM, 2002r, kombi
WDB2032161F307306
ODPOWIEDZ

Wróć do „Skrzynia biegów i sprzęgło”