Vindix MB Coupe Sport

Tu chwalimy się swoim autem (zdjęcia, opisy, komentarze...)

Moderator: Dziki Mar

Vindix
Użytkownik
Posty: 232
Rejestracja: 24 cze 2012, o 21:44
VIN:
Lokalizacja: Bia

Post autor: Vindix »

Witam :)



Nie miałem czasu, żeby z autem robić cokolwiek, ale zostały pomalowane felgi, oceńcie sami i od razu oczekuję rady co do dekli :) Malować całe na biało? Czy może jakiś inny kolor?


Rok nie zaczął się dla autka dobrze, ponieważ została połamana osłona dolna, którą od razu wymieniłem.
Do auta wpadły żarówki osram night braker, ale wielkiej rewelacji nie ma i muszę dalej kombinować coś, żeby lepiej oświetlało drogę w nocy




Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Smart
VIP
Posty: 5739
Rejestracja: 29 gru 2012, o 11:25
VIN:
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Smart »

Jak dla mnie to na pewno nie biale dekle do srebrnego auta a najprosciej na kolor felg lub czarne. :mysli:
CL203 WDB2037461A802397
Awatar użytkownika
piasektt
VIP
Posty: 647
Rejestracja: 14 sty 2009, o 17:58
VIN:
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: piasektt »

Kolego daj mi koniecznie numer Ral tego kolorku!!!
Vindix
Użytkownik
Posty: 232
Rejestracja: 24 cze 2012, o 21:44
VIN:
Lokalizacja: Bia

Post autor: Vindix »

piasektt, Spodobał się kolorek? :) Muszę podskoczyć do lakiernika i na pewno podam :) Myślę, że będę jutro u niego :)
Awatar użytkownika
piasektt
VIP
Posty: 647
Rejestracja: 14 sty 2009, o 17:58
VIN:
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: piasektt »

Vindix pisze:piasektt, Spodobał się kolorek? :) Muszę podskoczyć do lakiernika i na pewno podam :) Myślę, że będę jutro u niego :)
kolorek mistrz! Właśnie podbnego szukam do pewnego projektu nie srebrnego tylko właśnie taki szary. ADV1 maluje swoje felgi na podobny kolor tylko oni jadą w macie
Vindix
Użytkownik
Posty: 232
Rejestracja: 24 cze 2012, o 21:44
VIN:
Lokalizacja: Bia

Post autor: Vindix »

Małe zakupy :)
Obrazek
I kilka nowych zdjęć :) Auto umyte i nałożony wosk coli 476s

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Smart
VIP
Posty: 5739
Rejestracja: 29 gru 2012, o 11:25
VIN:
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Smart »

Nhoo widzę prawie rozbójnik . Fajnie. :ok: Prawie, bo jak widzę te zapadnięte w tylnych nadkolach fele to uff. Załóż sobie brachu z tyłu dystanse a zobaczysz różnicę i kapniesz o czym mówię. :tak:

Glinkowałeś przynajmniej przed woskiem? :mysli:

I tak na koniec. Mam trochę niedosyt względem załączonych fotek. Mógłbyś jeszcze dodać kilka ujęć z tyłu pojazdu? :mysli: :rotfl:
CL203 WDB2037461A802397
Vindix
Użytkownik
Posty: 232
Rejestracja: 24 cze 2012, o 21:44
VIN:
Lokalizacja: Bia

Post autor: Vindix »

Jak wyłączyć airbag pasazera i jak obsłużyć koło dojazdowe żeby nadawało się do jazdy? Dodam, że mam kompresor do koło ale jak go użyć nie mam pojęcia
Awatar użytkownika
bosky
VIP
Posty: 358
Rejestracja: 23 sty 2009, o 22:48
VIN:
Lokalizacja: Olsztyn/Dublin

Post autor: bosky »

Vindix pisze:Jak wyłączyć airbag pasazera
Nie da się fizycznie jak w innych markach, zainstalowana w fotelu mata z czujnikiem sama wykryje fotelik lub "inne gabaryty" niż pasażer i wyłączy poduchę pasażera o czym poinformuje na desce lampką air off przy awaryjnym włączniku świateł.
Vindix pisze:jak obsłużyć koło dojazdowe żeby nadawało się do jazdy
Kompresorek łączysz ze zbiornikiem z uszczelniającą masą, przykręcasz do wentyla, wtyczka kompresora do gniazda zapalniczki, włączasz kompresor i nabijasz uszkodzone koło i jeśli dziura nie jest za duża to powinno wystarczyć na dojazd do wulkanizatora :tak:
W 203 220 CDI '06
Awatar użytkownika
Smart
VIP
Posty: 5739
Rejestracja: 29 gru 2012, o 11:25
VIN:
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Smart »

bosky pisze:Vindix napisał/a:
jak obsłużyć koło dojazdowe żeby nadawało się do jazdy

Kompresorek łączysz ze zbiornikiem z uszczelniającą masą, przykręcasz do wentyla, wtyczka kompresora do gniazda zapalniczki, włączasz kompresor i nabijasz uszkodzone koło i jeśli dziura nie jest za duża to powinno wystarczyć na dojazd do wulkanizatora
Bosky ale on pyta o zapas vel dojazdówkę a nie dziurawą gumę. :haha: Dobijasz ciśnienie według instruckcji, zakładasz i jedziesz do wulkanizatora z "kapuchą" tylko bez szleństw i spokojnie. :tak: Tego uszczelniacza do opon to ja osobiście nie polecam chyba, że w krytycznej sytuacji czyli jedziesz już na zapasie i złapie się kolejną "kapuchę" alebo zapasu brak ... strasznie ciężko potem się pozbyć tego czegoś z opony a co się wulkanizator nasapie to jego. :haha:

Sprawdź sobie tylko czy masz tam śruby do zapasu (tam gdzie koło zapasowe) a jeśli nie to przymierz kiedyś na sucho czy nie są za długie te które masz na aucie z felami, żebyś nie miał kiedyś klopsa. Ja mam oryginalne śruby w woreczkach w tym styropianie przy kole zapasowym. :tak:
Ostatnio zmieniony 16 cze 2014, o 10:10 przez Smart, łącznie zmieniany 3 razy.
CL203 WDB2037461A802397
Vindix
Użytkownik
Posty: 232
Rejestracja: 24 cze 2012, o 21:44
VIN:
Lokalizacja: Bia

Post autor: Vindix »

Śruby mam, ale chyba wężyka do kompresora nie mam, z resztą zrobie zdjęcie to ocenicie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje auto”