Czas pochwalić się nowym nabytkiem

Tu chwalimy się swoim autem (zdjęcia, opisy, komentarze...)

Moderator: Dziki Mar

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
adaśko
Użytkownik
Posty: 762
Rejestracja: 2 paź 2012, o 23:09
VIN:
Lokalizacja: Rumia

Czas pochwalić się nowym nabytkiem

Post autor: adaśko »

Witam
Po długich poszukiwaniach nowego nabytku W203-ki w końcu nadszedł kres i zacznie się zapewne szukanie dziury w całym. Padło na egzemplarz wcześniej oglądany, miałem kontakt z gościem u którego oglądałem auto i po długim oczekiwaniu i "molestowaniu" transakcja dobiegła końca.
Win auta WDB2032161F389561, jak do tej pory wszystko działa jak należy, lusterko wsteczne dokładane przeze mnie zaraz po przyjeździe na fotochrom (miałem takie cudo w garażu), z rzeczy, które brakują to brak pokrowca na okulary w schowku pasażera, nie wiem czy powinno być, poprzedni właściciel też nie wiedział.
Trochę historii: auto z 2003 roku za Odrą, po 3 latach sprzedany Polakowi, ten po kolejnych trzech latach odsprzedał swojemu koledze, a ten znowu po 3 latach postanowił zmienić na 211-kę i sprzedał gwiazdkę w moje ręce. Z tego co zdążyłem przejrzeć to nie wygląda na jakieś przygody blacharskie, na prawym błotniku przednim ma brzydką rysę przywiezioną już z Niemiec (dziecko zarysowało rowerkiem pod domem), tylna klapa pod panelem tablicy rej. nadżarta (widoczne bąble), po dokładnych oględzinach padnie decyzja, czy wymiana czy naprawa blacharska.
Ogólnie zadbane auto, 203 000 przebiegu, trudno powiedzieć czy skręcany, spalanie w trasie do domku i rozjazdy w cyklu mieszanym wyszło ok 400 km 7 l/100 km (komp pokazywał 6,5, więc jak orientowałem się w temacie normalne przekłamania :usmiech: ), oglądałem je 3 razy i za każdym razem było czyściutkie i pachnące (to lubię), w zawieszeniu cisza, żadnych odgłosów niepożądanych, sprzęt pięknie odbiera (BOSE jest dla moich uszu :ok: ), nie nadaje się do wiejskiego łupania, czysto i wszystko na miejscu, a jazda w końcu adekwatna do mojego wieku, po 202-ce miał być automat i jest :haha:, miał być hak, ale cóż, mam nadzieję, że za pomocą forum uda mi się doposażyć.
poniżej zdjęcia moje srebrnej strzały :wstyd:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 30 gru 2012, o 19:14 przez adaśko, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam Adam
WDB2032161F389561
Gdyniak
VIP
Posty: 1952
Rejestracja: 29 sie 2010, o 10:09
VIN:
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Gdyniak »

Gratuluję wyboru - czas najwyższy zrobić mały spocik :)


Co do samochodu - masz źle poprowadzony przewód podciśnieniowy pomiędzy pompą a serwem - powinien być PRZED pokrywą silnika.
W203 OM612

"Gdyby nie internet, nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów" Stanisław Lem
Awatar użytkownika
adaśko
Użytkownik
Posty: 762
Rejestracja: 2 paź 2012, o 23:09
VIN:
Lokalizacja: Rumia

Post autor: adaśko »

Gdyniak pisze:masz źle poprowadzony przewód podciśnieniowy pomiędzy pompą a serwem - powinien być PRZED pokrywą silnika.
A bardzo dziękuję, szczerze to zdejmowałem pokrywę i zaglądałem jak wygląda wszystko pod osłoną, skręcając nie zwróciłem uwagi na ten szczegół. Poprawię przy okazji.
Pozdrawiam Adam
WDB2032161F389561
Awatar użytkownika
piasektt
VIP
Posty: 647
Rejestracja: 14 sty 2009, o 17:58
VIN:
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: piasektt »

mało coś płynu w zbiorniku wyrównawczym płynu chłodzącego :boisie:

Pewnie głowica pęknięta :STRES: :rotfl:

Pozdrawiam i gratuluję udanego zakupu :)
Awatar użytkownika
adaśko
Użytkownik
Posty: 762
Rejestracja: 2 paź 2012, o 23:09
VIN:
Lokalizacja: Rumia

Post autor: adaśko »

piasektt pisze:mało coś płynu w zbiorniku wyrównawczym płynu chłodzącego :boisie:

Pewnie głowica pęknięta
:ok:
piasektt pisze:gratuluję udanego zakupu
dzięki
Pozdrawiam Adam
WDB2032161F389561
koper666
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 6 lip 2012, o 19:49
VIN:
Lokalizacja: Mielec

Post autor: koper666 »

Adasko super autko !!
BYŁ: W202 250 TurboDiesel ELEGANCE
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje auto”