Kupno w203 122km ktoś pomoże :)

Tutaj zamieszczamy pytania odnośnie zakupu auta. W temacie proszę wpisać model szukanego auta np W203 C320 CDI i jak jest to VIN.

Moderator: Dziki Mar

ODPOWIEDZ
jarek947
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 26 paź 2017, o 19:18
VIN: brak auta

Kupno w203 122km ktoś pomoże :)

Post autor: jarek947 »

Hej, jestem tutaj nowy i potrzebuje opini/ pomocy .
Oglądając olx , znalazłem takie cudo https://www.olx.pl/oferta/mercedes-c-kl ... prrl1.html
Wstępnie dzwoniłem dostałem nr vin sprawdziłem rodzaj skrzyni i silnik, opinie mają nawet dobra , auto od nowości można faktycznie powiedzieć w jednej rodzinei kupione w Hamburgu i do 100 tys km serwisowane a później w swoje dłonie wzięła je córka. Właściel (mąż) twierdzi, ze olej zmieniany co 15 tys km i w ostatnim czasie było zmienione żarniki i rozrusznik , kierownica jest dość w kiepskim stanie a i małe ognisko rdzy na drzwiach. Faktycznie auto bezwypadkowe i żaden element nie był powtórnie malowany. Ale czy cena nie jest dość wysoka ? Pytam poneiważ nigdy nie miałem MB i tym bardziej automatu a ceny rynkowe są dość różne. Ktoś coś pomoże ? Pozdrawiam
MłodyCLKklasaC
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2017, o 10:32
VIN: WDB2030451A011600
Lokalizacja: Białystok

Re: Kupno w203 122km ktoś pomoże :)

Post autor: MłodyCLKklasaC »

witaj :hejka: opcja wypos. raczej szału nie robi.. za tą kasę powinny być skóry, navi, "klimatronik", grzane fotele no i mocniejszy motor :) fajnie, że są xenony na soczewce z zewnątrz nie poobijany, ale to za dużo, po zakupie oleje, filtry, płyny, pasek, zabezpieczenie przez zimą i juz ponad 20 kafli wychodzi, ja za swoją c-klase, z dwulitrowym silnicziem w kompresorze i ciut lepszej opcji w srodku (z zewnatrz bieda bo classic) dałem 9000, kilka tys km zrobiłem i nic.. nawet nie wymieniłem oleju bo uwierzyłem ze drobny serwis był zrobiony.. do tej pory nie stuka nic nie puka, po zimie tylko nadkola do roboty będę miał bo zaczyna brać rdza... za taką opcję jak w ogłoszeniu i z tym motorem to max 10. :mb: :mb: :mb:
Awatar użytkownika
Scorpione
VIP
Posty: 116
Rejestracja: 27 wrz 2014, o 20:34
VIN: brak VIN
Lokalizacja: Koszalin

Re: Kupno w203 122km ktoś pomoże :)

Post autor: Scorpione »

I jest to wersja sprzed liftingu ... Ostatni wypust z 2004 roku.
MłodyCLKklasaC pisze: za tą kasę powinny być (...) grzane fotele (...)
z tyłu? bo z przodu ma ...
MłodyCLKklasaC pisze:witaj :hejka:
skoro to Twój pierwszy post, rozumiem, że w ten sposób witasz się z całą społecznością forum. Tylko miejsce nie to ...
Volvo XC60 2013 :dokuczacz:
W203 C180 2004 :zlezkawoku:
W210 E200 1997 :zlezkawoku:
W123 250E 1984 :zlezkawoku:
W123 300D 1976 :zlezkawoku:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc w zakupie”