W203 Coupe Wasze uwagi?

Tutaj zamieszczamy pytania odnośnie zakupu auta. W temacie proszę wpisać model szukanego auta np W203 C320 CDI i jak jest to VIN.

Moderator: Dziki Mar

ODPOWIEDZ
wujekf
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 12 sty 2017, o 20:42
VIN: brak auta

W203 Coupe Wasze uwagi?

Post autor: wujekf »

Cześć,
chciałbym prosić mercedesowych specjalistów o poradę. Wiem, że informacji mało ale może coś uda Wam się dostrzec. Coś czego moje niewprawione oko na pewno nie zobaczy. Miałem przyjemność oglądać samochód oraz wykonać dość długą jazdę próbną. Z moich spostrzeżeń: silnik pracuje równo i cicho, skrzynia przerzuca płynnie, na postoju nie szarpie, w zawieszeniu nic niepokojącego nie słyszałem, delikatnie ściąga go na prawo - właściciel twierdzi, że dzieje się tak po założeniu zimówek, być może problem jedynie w nierównym ciśnieniu w oponach ... może nie, niepokojące są również popękane plastiki na drzwiach kierowcy oraz wokół tylnej klapy, na nadwoziu nie ma śladu rdzy co w połączeniu z wcześniej wspomnianymi plastikami może świadczyć o lakierowaniu elementów. Dodatkowo roleta dachu panoramicznego się nie zwija.

VIN WDB2037451A120440

https://www.otomoto.pl/oferta/mercedes- ... yI35T.html

Z góry dziękuję za pomoc :rotfl:
Awatar użytkownika
Ricardus
Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: 3 sie 2016, o 22:09
VIN: WDB2037421A494777
Lokalizacja: Grotniki
Kontakt:

Re: W203 Coupe Wasze uwagi?

Post autor: Ricardus »

Przebieg jeśli nie jest potwierdzony, można włożyć między bajki. Fotel kierowcy do naprawy, zderzak przedni słabo spasowany. Podoba mi się kolor :)
Bez oględzin raczej takie wróżenie z fusów.
C 200 K Cope 1,8 163KM 2004r
Vin: WDB2037421A494777

Zdjęcia motoryzacyjne, oględziny samochodów, ubezpieczenia w PZU, pranie tapicerki.
https://www.facebook.com/riCARdus-Rysza ... 928513374/
polofix
VIP
Posty: 2133
Rejestracja: 6 lis 2014, o 17:05
VIN:
Lokalizacja: Turek/Dobra

Re: W203 Coupe Wasze uwagi?

Post autor: polofix »

wujekf pisze:Cześć,
chciałbym prosić mercedesowych specjalistów o poradę. Wiem, że informacji mało ale może coś uda Wam się dostrzec. Coś czego moje niewprawione oko na pewno nie zobaczy. Miałem przyjemność oglądać samochód oraz wykonać dość długą jazdę próbną. Z moich spostrzeżeń: silnik pracuje równo i cicho, skrzynia przerzuca płynnie, na postoju nie szarpie, w zawieszeniu nic niepokojącego nie słyszałem, delikatnie ściąga go na prawo - właściciel twierdzi, że dzieje się tak po założeniu zimówek, być może problem jedynie w nierównym ciśnieniu w oponach ... może nie, niepokojące są również popękane plastiki na drzwiach kierowcy oraz wokół tylnej klapy, na nadwoziu nie ma śladu rdzy co w połączeniu z wcześniej wspomnianymi plastikami może świadczyć o lakierowaniu elementów. Dodatkowo roleta dachu panoramicznego się nie zwija.

VIN WDB2037451A120440

https://www.otomoto.pl/oferta/mercedes- ... yI35T.html

Z góry dziękuję za pomoc :rotfl:
Jeśli chcesz znaleźć niemalowany to sobie odpuść. A w szczególności starsze roczniki. One korodowały po kilku latach, a ten ma 16.
Poniszczone fotele [pasażera również] świadczy o niemałym przebiegu. Remont skrzyni to potwierdza. Na plus to to, że właściciel nie malował skóry, żeby zatrzeć ślady zużycia, ładne felgi, kolor i silnik M111. Wypadkowość do obejrzenia, bo pomimo że widać to co widać może być nieźle.
WDB2032451F248605
4JGAB72EXXA108366
WDDHF8HB5AA175853
Awatar użytkownika
Ricardus
Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: 3 sie 2016, o 22:09
VIN: WDB2037421A494777
Lokalizacja: Grotniki
Kontakt:

Re: W203 Coupe Wasze uwagi?

Post autor: Ricardus »

Co do ściągania, to jest wiele o tym na forum i nie obstawiam w tym przypadku opon.
C 200 K Cope 1,8 163KM 2004r
Vin: WDB2037421A494777

Zdjęcia motoryzacyjne, oględziny samochodów, ubezpieczenia w PZU, pranie tapicerki.
https://www.facebook.com/riCARdus-Rysza ... 928513374/
wujekf
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 12 sty 2017, o 20:42
VIN: brak auta

Re: W203 Coupe Wasze uwagi?

Post autor: wujekf »

Dziękuję bardzo za opinie...szukam dalej :zlezkawoku:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc w zakupie”