Dzwina usterka po założeniu gazu

Wszystko na temat instalacji LPG w C klasie

Moderator: Dziki Mar

ODPOWIEDZ
Wawrzyn20
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 25 lip 2017, o 20:12
VIN: Brak auta

Dzwina usterka po założeniu gazu

Post autor: Wawrzyn20 »

Witam zamontowałem gaz w Mercedesie . Od momentu założenia gazu w zbiorniku wyrównawczym pojawiła się dziwna maź konsystencji budyniu . Gaziarz stwierdził , że jest do wymiany uszczelka pod głowicą. Ale przeczyściłem zbiorniczek specjalnymi płynami i tylko na wierzchu po paru miesiącach się utrzymuje , tak to wylatuje sama woda . Problem dotyczy głównie tego , że gdy silnik jest zimny samochód nie równo pracuje mianowicie "trzęsie" się . Samochód nie ma żadnych obiaw uszczelki , trzyma płyn, Olej nie ucieka . Trzyma temperaturę i gdy się rozgrzeje pracuje normalnie . W czym może być problem? Proszę o pomoc
Ostatnio zmieniony 26 lip 2017, o 10:56 przez Wawrzyn20, łącznie zmieniany 1 raz.
kombajnik
VIP
Posty: 126
Rejestracja: 15 maja 2011, o 01:48
VIN: WDB2030351F043697

Re: Problem

Post autor: kombajnik »

Na samej benzynie (wyłóż dla pewności że pracuje tylko na pb i lpg mu w tym nie przeszkadza bezpiecznik od lpg) też trzęsie na zimnym silnikiem?
C180 Sedan Avantgarde '00
VIN - WDB2030351F043697
Wawrzyn20
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 25 lip 2017, o 20:12
VIN: Brak auta

Re: Problem

Post autor: Wawrzyn20 »

Taak ,czy benzyna czy lpg to samo
polofix
VIP
Posty: 2133
Rejestracja: 6 lis 2014, o 17:05
VIN:
Lokalizacja: Turek/Dobra

Re: Dzwina usterka po założeniu gazu

Post autor: polofix »

Wawrzyn20 pisze:Witam zamontowałem gaz w Mercedesie . Od momentu założenia gazu w zbiorniku wyrównawczym pojawiła się dziwna maź konsystencji budyniu . Gaziarz stwierdził , że jest do wymiany uszczelka pod głowicą. Ale przeczyściłem zbiorniczek specjalnymi płynami i tylko na wierzchu po paru miesiącach się utrzymuje , tak to wylatuje sama woda . Problem dotyczy głównie tego , że gdy silnik jest zimny samochód nie równo pracuje mianowicie "trzęsie" się . Samochód nie ma żadnych obiaw uszczelki , trzyma płyn, Olej nie ucieka . Trzyma temperaturę i gdy się rozgrzeje pracuje normalnie . W czym może być problem? Proszę o pomoc
Podaj VIN bo nikt nie wie czym jeździsz.
Trzeba pamiętać że nasze ASB mają zintegrowaną chłodnicę oleju z chłodnicą płynu i tu może być przyczyna.
WDB2032451F248605
4JGAB72EXXA108366
WDDHF8HB5AA175853
Wawrzyn20
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 25 lip 2017, o 20:12
VIN: Brak auta

Re: Dzwina usterka po założeniu gazu

Post autor: Wawrzyn20 »

Tak wiem ale obecnie nie jestem w domu nie mogę niestety podać . Zrobię to jak najszybciej się da . Samochód to mercedes w203 sport coupe 2.0
ODPOWIEDZ

Wróć do „LPG - Nowy dział!!!”