do czego idzie wylot z odmy pomiedzy silnikiem a kompresorem

Moderator: Dziki Mar

ODPOWIEDZ
-=JaNeK=-
Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 4 cze 2009, o 20:47
VIN:
Lokalizacja: WarSZawkA

do czego idzie wylot z odmy pomiedzy silnikiem a kompresorem

Post autor: -=JaNeK=- »

Zajrzałem dziś pod maskę bo coś mi dziwnie zaczęło świstać przy przyspieszaniu i zobaczyłem, że w miejscu gdzie kiedyś była rurka nic nie ma :) Moje pytanie brzmi gdzie idzie rurka z tej odmy/trojnika bo nie mogę jej zlokalizować? (jedna strona do silnika, druga chyba do kompresora a środek mam samą końcówkę i widać na niej olej). Drugie pytanie brzmi czemu to mogło wyskoczyć? (zdjęcie przedstawiające o którą odmę mi chodzi poniżej - numer 77)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
tjwasiak
Użytkownik
Posty: 501
Rejestracja: 27 lis 2009, o 05:51
VIN:
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tjwasiak »

Przecież na rysunku jest dokładnie zaznaczone gdzie ten przewód idzie!
-=JaNeK=-
Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 4 cze 2009, o 20:47
VIN:
Lokalizacja: WarSZawkA

Post autor: -=JaNeK=- »

Przeczytaj co napisałem i zmień wykrzyknik na zawstydzenie :) na rysunku pokazane są 2 końce odmy a mi chodzi o to co wychodzi z jej środka (to trójnik nie dwójnik)
Kobiety zamiast gwiazdek z nieba wolą diamenty... CZMU NIE KUPILEM MITSUBISHI?? CZEMU!! :)
Awatar użytkownika
V126
VIP
Posty: 6785
Rejestracja: 23 lis 2008, o 20:46
VIN:
Lokalizacja: Lublin

Post autor: V126 »

-=JaNeK=- na moje oko, to co ty pokazujesz to jest kolanko o niezbyt typowym kształcie, ale nie trójnik, a skoro tjwasiak też nie widzi tam trójnika, to chyba z moimi oczami jest wszystko ok.
C200 CDI 2002 AVANTGARDE ESTATE WDB2032041F212729 I UNITRA GRA!!!
-=JaNeK=-
Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 4 cze 2009, o 20:47
VIN:
Lokalizacja: WarSZawkA

Post autor: -=JaNeK=- »

Na rysunku nie widac trojnika ale u mnie fizycznie jest w samochodzie i o to się pytam więc jak ktoś ma 2L kompressor to proszę o spojrzenie gdzie idzie z niego trzecie wyjscie :) tylko o to proszę a nie o sprawdzanie swojego wzroku. :bezradny:
Kobiety zamiast gwiazdek z nieba wolą diamenty... CZMU NIE KUPILEM MITSUBISHI?? CZEMU!! :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik i osprzęt”