pokrętło do command 2.0

Moderator: Dziki Mar

Awatar użytkownika
mielcar3
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 16 cze 2013, o 14:01
VIN:
Lokalizacja: WLKP

pokrętło do command 2.0

Post autor: mielcar3 »

Witam, czy wie może któś gdzie zakupić pokrętło do command 2.0? Te gumki strasznie się niszczą
Sportcoupe c 200 CDI, indianapolis
Awatar użytkownika
loneraider
Moderator VIP
Posty: 3081
Rejestracja: 23 sie 2009, o 18:03
VIN:
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: loneraider »

Było na forum, szukaj.
Mrbraindeath wrzucał linka
2030061A015 + 722.6 + 955 + 612 + 220 + 744U

kultowe historie:
W115/Taunus1.6/Volvo244/MazdaMX3
Awatar użytkownika
Gerri
expert
Posty: 1255
Rejestracja: 15 paź 2007, o 19:39
VIN: WAUZZZ8P9BA087930
Lokalizacja: Limerick

Post autor: Gerri »

mielcar3 pisze: Te gumki strasznie się niszczą
One tylko nie znoszą ŻADNYCH kosmetyków do czyszczenia tapicerki, "dashboard cleanerów" i jakichkolwiek innych, np. rozpuszczalników, skondensowanych płynów kuchennych do mycia - NICZEGO. W moim aucie pokrętło ma już parę dobrych lat, ale wygląda jak nowe. Co nie znaczy, że w aucie jest syf :wysmiewacz: bo auto jest regularnie sprzątane.
Bolszakoof
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 15 kwie 2013, o 07:09
VIN: WDB2032161F163554
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Bolszakoof »

podpinam się, gdzie takie pokrętło można kupić?
2,7CDI 2001
greenwitch
VIP
Posty: 1175
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 10:32
VIN:
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: greenwitch »

ebay.de

najtaniej za 35€
http://www.ebay.de/itm/Drehknopf-Knopf- ... 19def73286
inne aukcje po 50€
http://www.ebay.de/itm/Comand-2-0-Knopf ... 5af300de64
http://www.ebay.de/itm/Comand-2-0-Knopf ... 3a82e54023

Dogadajcie się to się Wam chociaż przesyłka rozłoży :-)

Adam
Adam
Mercedes W203 2002 sedan Elegance
VIN WDB2030061A360421
Bolszakoof
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 15 kwie 2013, o 07:09
VIN: WDB2032161F163554
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Bolszakoof »

dzięki kolego! Chyba do serwisu podjadę, pewnie będzie taniej i szybciej:)
mrbraindeath
expert
Posty: 2754
Rejestracja: 22 cze 2011, o 10:48
VIN:
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mrbraindeath »

Fiolki i kurczaki, kapelusze i transformersy.. nazywam sie Tomasz Nied*jeb aka Smart vel Smartlandia. Na co dzien sie zajmuje pierd*leniem.. to moja pasja, od zawsze. Jak bylem bardzo maly mnie mamusia upuscila na glowke i od tego dnia juz tak mam. Nie mielismy niestety wanny, wiec tatus mnie kapal w garnku pod przykrywka.. tylko nie wiem dlaczego wiecznie te wode gotowal. Jak juz doroslem, rodzice mna szorowali podloge, mowili ze moje wloski sa lepsze od kazdego mopa. Cala krew mi splywala do baniaka i tak juz chodzilem z czerwonym lbem. W szkole mnie bili - wszyscy - nawet nauczyciele i wozny. Po lekcjach siedzialem w klasie do poznego wieczora. Mamusia zawsze mowila ze mnie nie potrzebuja w domu i ze tak w ogole nie maja miejsca dla mnie, bardzo ich kocham. Jakims cudem skonczylem trzecia klase podstawowki.. bylo ciezko ale dalem rade. Tata byl ze mnie tak dumny ze mi kupil cysterne wazeliny i postawil na dworcu. Powiedzial ze musze pomagac w wyzywieniu rodziny, i do dzisiaj w ten sposob wspomagam rodzine. Po kilku latach poznalem Mirka - byl moim klientem. Zakochalismy sie, wzielismy slub pod mostem, byl to najpieknieszy dzien w moim zyciu. Mirek pragnal dzieci ale jakos nam nie wychodzilo, chyba jest nieplodny.. ale psst, nie mowcie mu tego. Lekarze nam sugerowali adopcje - pewnego dnia podczas pracy na dworcu w Katowicach podjechal pociag towarowy. Jeden z wagonow byl wypelniony stadem malp z syndromem downa. Nie moglismy odpusci - i sie udalo. Teraz to nasze dzieci, Mirek i ja jestesmy bardzo dumni - sa takie podobne do nas. Moi rodzice nas nie chca znac, ale to zrozumiale. Przeciez kazdy ptaszek kiedys opuszcza gniazdo. Teraz mam to forum i moge wam wszystkim pierd*lic od rana do wieczora o kombajnach, ogorkach, oknach i chmurkach. Pozdrowienia z nibylandii, buziaki.
Ostatnio zmieniony 11 cze 2014, o 16:01 przez mrbraindeath, łącznie zmieniany 1 raz.
greenwitch
VIP
Posty: 1175
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 10:32
VIN:
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: greenwitch »

A to nie bosch był producentem comand'a? :D

Adam
Adam
Mercedes W203 2002 sedan Elegance
VIN WDB2030061A360421
mrbraindeath
expert
Posty: 2754
Rejestracja: 22 cze 2011, o 10:48
VIN:
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mrbraindeath »

Fiolki i kurczaki, kapelusze i transformersy.. nazywam sie Tomasz Nied*jeb aka Smart vel Smartlandia. Na co dzien sie zajmuje pierd*leniem.. to moja pasja, od zawsze. Jak bylem bardzo maly mnie mamusia upuscila na glowke i od tego dnia juz tak mam. Nie mielismy niestety wanny, wiec tatus mnie kapal w garnku pod przykrywka.. tylko nie wiem dlaczego wiecznie te wode gotowal. Jak juz doroslem, rodzice mna szorowali podloge, mowili ze moje wloski sa lepsze od kazdego mopa. Cala krew mi splywala do baniaka i tak juz chodzilem z czerwonym lbem. W szkole mnie bili - wszyscy - nawet nauczyciele i wozny. Po lekcjach siedzialem w klasie do poznego wieczora. Mamusia zawsze mowila ze mnie nie potrzebuja w domu i ze tak w ogole nie maja miejsca dla mnie, bardzo ich kocham. Jakims cudem skonczylem trzecia klase podstawowki.. bylo ciezko ale dalem rade. Tata byl ze mnie tak dumny ze mi kupil cysterne wazeliny i postawil na dworcu. Powiedzial ze musze pomagac w wyzywieniu rodziny, i do dzisiaj w ten sposob wspomagam rodzine. Po kilku latach poznalem Mirka - byl moim klientem. Zakochalismy sie, wzielismy slub pod mostem, byl to najpieknieszy dzien w moim zyciu. Mirek pragnal dzieci ale jakos nam nie wychodzilo, chyba jest nieplodny.. ale psst, nie mowcie mu tego. Lekarze nam sugerowali adopcje - pewnego dnia podczas pracy na dworcu w Katowicach podjechal pociag towarowy. Jeden z wagonow byl wypelniony stadem malp z syndromem downa. Nie moglismy odpusci - i sie udalo. Teraz to nasze dzieci, Mirek i ja jestesmy bardzo dumni - sa takie podobne do nas. Moi rodzice nas nie chca znac, ale to zrozumiale. Przeciez kazdy ptaszek kiedys opuszcza gniazdo. Teraz mam to forum i moge wam wszystkim pierd*lic od rana do wieczora o kombajnach, ogorkach, oknach i chmurkach. Pozdrowienia z nibylandii, buziaki.
Ostatnio zmieniony 11 cze 2014, o 16:15 przez mrbraindeath, łącznie zmieniany 1 raz.
greenwitch
VIP
Posty: 1175
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 10:32
VIN:
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: greenwitch »

Całe życie się człowiek uczy!

Adam
Adam
Mercedes W203 2002 sedan Elegance
VIN WDB2030061A360421
Awatar użytkownika
mielcar3
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 16 cze 2013, o 14:01
VIN:
Lokalizacja: WLKP

Post autor: mielcar3 »

Witam, zakupiłem pokrętło:) Jest trochę zachodu z montażem, ale zadowolenie gwarantowane :tak:
Sportcoupe c 200 CDI, indianapolis
xangel
VIP
Posty: 264
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 02:06
VIN:
Lokalizacja: Białystok

Post autor: xangel »

Pochwal się jeszcze gdzie dla potomnych :)
Niepuszczone bąki unoszą się do głowy i stąd się biorą posrane pomysły.

Srebrne C 270 CDI kombi 2004r (modelowo 2005) / Automat / SportEdition+ / delikatny chip
WDB2032161F645378
greenwitch
VIP
Posty: 1175
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 10:32
VIN:
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: greenwitch »

http://www.benzworld.org/forums/w210-e- ... ement.html

Piszą, że można kupić w ASO za 11$
( OEM part number: Q-4-82-0116 / Q4820116 )

http://www.worldimpex.com/parts/mercede ... 50850.html

Pozdrawiam,

Adam
Adam
Mercedes W203 2002 sedan Elegance
VIN WDB2030061A360421
mrbraindeath
expert
Posty: 2754
Rejestracja: 22 cze 2011, o 10:48
VIN:
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mrbraindeath »

Numerow Q Ci nikt nie sprzeda w Europie :P Do tego to nie jest przycisk do Comand-a.. jest ciut inny.
greenwitch
VIP
Posty: 1175
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 10:32
VIN:
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: greenwitch »

Co to znaczy, że są ciut inne?

Nie pasują do Comand'a, czy inaczej wyglądają. Bo jak nie pasują, to to ciut ma kluczowe znaczenie, ale jeśli pasują, ale inaczej wyglądają, to można sobie zamówić dwie i będzie elegancko.
Dobra ta co znalazłem w US jest do audio30, to jest becker'a, a nie blaupunkt:
numer części: 1284.177


Na zdjęciach mocowanie inaczej wygląda.


Panowie znalazłem pokrętło za 25€, chce ktoś ze mną z Warszawy zamówić to przesyłka tańsza będzie chociaż i tak jest tania - 6€?
http://www.ebay.de/itm/MERCEDES-COMAND- ... 53fac9bc0b

Pozdrawiam,

Adam
Adam
Mercedes W203 2002 sedan Elegance
VIN WDB2030061A360421
ODPOWIEDZ

Wróć do „Audio, nawigacja i telefon”