CL203 Kabel halogenów

Moderator: Dziki Mar

ODPOWIEDZ
Danol
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 18 lip 2009, o 14:13
VIN:
Lokalizacja: Bartoszyce

CL203 Kabel halogenów

Post autor: Danol »

Witam wszystkich

Potrzebję pomocy. Chodzi o CL203, 200K, rok 02 z silnikiem M111. Samochód niestety miał mały wzpadek i po naprawie nie działał lewy halogen. Nie swieci, bo nie jest podłączony, a nie jest podłączony ponieważ nie ma kabla.
Nie chcę go podłączać pod prawego bo wtedy na pawym będzie za duże obciążenie prądowe i KI mi wyświetli wciaż brak żarówki.

Także pytanie: Czy ktoś się orientuje jak ( tzn któredy ) jest poprowadzony kabel od lewego halogenu?

Dziękuję serdecznie za pomoc i pozdrawiam

Daniel
Ostatnio zmieniony 19 lip 2009, o 18:12 przez Danol, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
V126
VIP
Posty: 6785
Rejestracja: 23 lis 2008, o 20:46
VIN:
Lokalizacja: Lublin

Post autor: V126 »

Witaj Danielu, pisz używając polskich liter, będzie się to lepiej czytało. A odnośnie halogenu, to z tego co pamiętam przy zdejmowaniu zderzaka, to on odchodził tak jakby spod reflektora. Głowy nie daję, ale sprawdź, czy przypadkiem on nie idzie tą samą wiązką co przewody do reflektorów.
P.S. viewforum.php?f=8
C200 CDI 2002 AVANTGARDE ESTATE WDB2032041F212729 I UNITRA GRA!!!
Danol
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 18 lip 2009, o 14:13
VIN:
Lokalizacja: Bartoszyce

Post autor: Danol »

Witam

Niestety przy wiązce świateł nie ma kabla. Szczerze mówiąc to już przeszukałem wszystkie kable.
Mam nadzieję że ktoś może jeszcze coś wie...

Dzieki wszystkim

P.S. Wolę pisać bez znaków polskich ponieważ przebywam w Polsce dopiero od paru lat i język polski niestety jeszcze nie mam do końca opanoway i związane z tym blędy ortograficzne. Mam nadzieję że będzie mi to przeproszone....
Awatar użytkownika
V126
VIP
Posty: 6785
Rejestracja: 23 lis 2008, o 20:46
VIN:
Lokalizacja: Lublin

Post autor: V126 »

Może inaczej zajrzyj do prawego halogenu i zobacz jak tam idzie. Wysilam pamięć do kresów możliwości, ale jedyne co pamiętam, że wychodził on jakoś pod reflektorem, za belką.
Danol pisze:Wolę pisać bez znaków polskich ponieważ przebywam w Polsce dopiero od paru lat i język polski niestety jeszcze nie mam do końca opanoway i związane z tym blędy ortograficzne. Mam nadzieję że będzie mi to przeproszone
Polskie znaki jeszcze przejdą, a co do ortografii, to pilnuj się, to będzie pomocne później.
P.S. Witamy w kraju.

[ Dodano: 2009-07-23, 21:19 ]
http://s8b.directupload.net/file/d/1848 ... vp_jpg.htm tutaj widać przewód. Zdjęcie nie jest mojego autorstwa.
C200 CDI 2002 AVANTGARDE ESTATE WDB2032041F212729 I UNITRA GRA!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oświetlenie”