listwy z classic na elegance

Moderator: Dziki Mar

ODPOWIEDZ
michdar
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 25 paź 2009, o 13:13
VIN:
Lokalizacja: poznań

listwy z classic na elegance

Post autor: michdar »

Witam
Czy orientujecie sie jaki jest koszt kompletu list ale chodzi mi o te z chromowanym paskiem, od elegance i avangarde bodajze. Mam listwy gladkie od Classica ale chcialem wymienic na te z chromem. Oplaca sie to wogole robic? gdzie szukac? latwa wymiana?
tomuniooo
Użytkownik
Posty: 282
Rejestracja: 2 maja 2008, o 00:53
VIN:
Lokalizacja: Opolskie

Post autor: tomuniooo »

Wymiana to sprawa bardzo prosta, głównie same zatrzaski i gdzie niegdzie po jednej śrubce. Co do kosztów to jeśli pytasz o ceny z ASO to jest to sprawa kompletnie nieopłacalna, koszt kompletu listew do Elegance to około 4000zł( a bynajmniej coś koło tego). Jak poszukasz dobrze na Allegro to można cos znaleźc w dobrych cenach.
Sam w tej chwili mam na sprzedaż przednie listwy w zderzak niemalże nóweczki bez żadnej ryski z wersji Elegance, kolor to granatowo-czarny metalic(kod koloru to chyba 189 ale moge sie mylić) i takie listewki mam za 200zl za sztukę, dla forum wiadomo że taniej.
W203 C200 Kompressor 2001
Awatar użytkownika
V126
VIP
Posty: 6785
Rejestracja: 23 lis 2008, o 20:46
VIN:
Lokalizacja: Lublin

Post autor: V126 »

tomuniooo pisze:Elegance, kolor to granatowo-czarny metalic(kod koloru to chyba 189 ale moge sie mylić) i takie listewki mam za 200zl za sztukę
w ASO te listewki (tylko, że od Avangarde, ale to to samo), bez czujników parkowania w kolorze 189 kosztują po 720zł/szt (potrzebowałem samych chromów, ale nie sprzedają), poszukaj może na szrotach, w sklepach z zamiennikami można dokupić po taniości same chromy jeśli te w listwach byłby w niebardzawym stanie. http://moto.allegro.pl/item852363846_me ... m_tyl.html tutaj masz na przykład gościa, który ma tego sporo, zagadaj, czy nie zebrałby kompletu i dogadaj się z ceną (hurtem taniej).
C200 CDI 2002 AVANTGARDE ESTATE WDB2032041F212729 I UNITRA GRA!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie, szyby, blachy”